Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejne pytanie w sprawi sprzętu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz kolejny mam pare pytań odnośnie sprzetu car audio. Posiadam radio chorus i wczoraj zakupiłem do niego zmieniarke teraz kolej na głośniki jakiej firmy kupic?? wiem tylko tyle że o średnicy 13cm nie większe :) nie chce żadnych przeróbek i do tego może jakiś mały piecyk żeby był lepszy efekt. Jak piecyk to jaki jakiej firmy i jakie dane techniczne?? Głosniki i tak musze wymienić bo z tyłu dwa sa już lekko do d... a z czasem może jakaś skrzynke wrzuce do bagażnika. Mówie odrazu nie chce osiągnąć nie wiadomo jakich efektów...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż póki nie podasz jakimi funduszami dysponujesz na tą całą "imprezę" to nikt Ci nic sensownego nie doradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to tak tanim kosztem

przód zrobić dobre miejsce pod 13cm głośniki + wzmacniacz 4 kanałowy 2 kanały dać na przód 2 zmostkować i w bagażnik wpakować skrzynkę. Doliczyć trzeba koszty okablowania.

Na przednie głośniki trzeba mieć koło 300zł szukaj Powerbasów ES-5c albo S5 tańszych. Wzmak to jakaś używana Alpine V12 lub z tańszych Blaupunkt/Carpower. Koło 300-400zł będzie kosztował wzmak. Zostaje 300zł na suba i kabelki. Kabelki to wydatek 100zł. Wiec do suba musisz dołożyć. Na Twoim miejscu celował bym w coś z Powerbassa np S-10/S-10D ,a obudowę zrobić samemu wyjdzie taniej. To tak po krótce przedstawiłem plan działania jaki ja bym zrobił. Pamiętaj że musisz kupic przejściówkę do radia by miało wyjścia na RCA bo Chorus takich nie ma. Aha i tylne głośniki zostaw w spokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...