Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Numer mechanizmu podnoszenia szyby - lewy przód


pakotomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prawdopodobnie będę miał do wymiany mechanizm podnoszenia/opuszczenia szyby przedniej, od strony kierowcy i w związku z tym chciałbym zapytać czy mógłby mi ktoś sprawdzić i podać dokładny numer tego mechanizmu?

Audi A4 B6 Avant 1,9TDI AVF 2004r

VIN: WAUZZZ8E64A277699

Pytam, gdyż już kupiłem jeden, który miał rzekomo pasować, a okazało się że jednak nie pasuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnośnik szyby lewy ma numer : 8E0 837 461 C

silnik podnoszenia szyby lewy : 8E1 959 801 G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info i sorki za umieszczenie wątek w nieodpowiednim miejscu. Pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdzil okablowanie czy czasem nie ma gdzies przetartych kabli :wink4: Pierwsze rozbierz gume laczaca drzwi a slupek przedni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zapytać o ten mechanizm, który kupiłem wcześniej i nie pasuje mi do samochodu. Ma on oznaczenia:

Mechanizm szyby: 8E0 837 461 A

Silniczek: 8E2 959 801 B

Może ktoś powiedzieć do jakiego modelu pasuje ten mechanizm albo która to strona?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm szyby: 8E0 837 461 A

hmmmmm powinien pasować bo został wycofany i zamieniony na taki z literką B później znowy wycofany i zaminiony na literkę C :gwizdanie:

a silnik masz od strony pasażera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go od gościa na allegro jakiś czas temu i twierdził, że na pewno będzie pasował i na pewno jest to strona kierowcy. :angry: Widocznie gościu chciał się go pozbyć i wcisnął mi jakiś feler ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli więc sam mechanizm jest ok, silniczek który mam obecnie w samochodzie jest sprawny to jeśli złożę to razem do kupy to chyba powinno działać Chyba, że się mylę, poprawcie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli więc sam mechanizm jest ok, silniczek który mam obecnie w samochodzie jest sprawny to jeśli złożę to razem do kupy to chyba powinno działać Chyba, że się mylę, poprawcie mnie.

nie powinno a musi działać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dokupić te plastikowe ślizgi, przez które przechodzą linki? Jaki jest ich numer?

http://img832.imageshack.us/img832/387/plastik0031.jpg

Chciałbym je także wymienić przy okazji wymiany mechanizmu na nowy.

Mam jeszcze pytanie o mechanizmy z znaczeniami na końcu B i C. Czym fizycznie różnią się od siebie? Ma to jakieś znaczenie, który zamontuje w samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...