Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Temat centralnego zamka


Gość nigga

Rekomendowane odpowiedzi

Temat centralnego walkowany chyba ze 100 razy wiec moze go podwiesic ? Ale do rzeczy. Opisze swoj problem bo chyba wielu z nas go ma.

Byl sobie kiedys centralny zamek czyli dokladnie w prawym tylnym nadkolu. Nagle przestal dzialac tzn elektronika chyba ok bo slychac jak funkcjonuje ale nie zamyka i nie otwiera. Kupilem wiec pompke na allegro z mysla ze to pompka. Faktycznie stara byla rozwalona. Wymienilem itd ale nadal nic. Teraz gruchocze i nic nie robi.

Czy musze wymienic calosc lacznie z elektronika ? Czy jak pozbyc sie tego problemu? Nr na pompce to 8D0 862 257 B. Moze ktos mial podobny problem i moglby mi pomoc ?

Bede wdzieczny za kazda pomoc. Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobny problem do dzis rozebralem pompke wyczyscilem elektryke sprawdzilem czy zimnych lutow nie ma wyczyscilem wezyki dochodzace do pompki no i jakos zaczela dzialac ale na moje tez problem tki zw stacyjce bo czasem sie zdaza ze jak przekrece zaplon to np drzwi sie zamkna czasem otworza kolega mowil o jakims mikro styku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigga - zajrzyj do tej pompki co kupiłeś . Pewnie rozwalony jest wirniczek z łopatkami. Dlatego słychać że się kręci ale nie podaje ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie podaje. Nie dosc tego ulamalem koncowke plastikowa od jednej z rurek i mam :confused4:. Moj nr pompki to 8D0 862 257 B czy moge kupic na allegro pompke z inna litera np E ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w wyszukiwajce allegro "audi a4 cześci" i dzwon po handlarzach ja tak dorwalem swoja pompe bo bylo pelno aukcji ale nie z moim nr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka z końcówką E nie będzie chodziła. Są wystawiane 8L0 i 8D0 z końcówką E . Ta 8D0 862 257D jest po lifcie ale tylko w anglikach i w wersji Audi A4 robionej na kontynent nie otwiera zamków. Jeśli potrzebujesz Pompkę z nr 257B pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...