Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie żarówki do lamp valeo


marcin120383

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Jak w temacie chcę wsadzić jakieś dobre żarówki H7 do lamp ale żeby jak najbardziej świeciły jak xsenon

czy ktoś ma coś sprawdzonego godnego polecenia z góry dziękuje :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich żarówek żeby świeciły jak xenon, kupujesz xenon albo zwykłe żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisze że żadne nie świecą na biało :gwizdanie: czyli tak jak xenon

Mozesz spróbowac Phillips diamond vision albo crystalvision, ale z ich żywotnością nie oczekuj cudów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nie będzie xsenonu ale żywotność to znaczy ile wytrzymają tydzień czy pół roku

a i jak tam z lampom nie stopi się nic z góry dzięki ale dlatego tu piszę bo bym chciał coś konkretnego kupić :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupisz żarówke 100w to sie stopi, te co wymieniłem maja deklarowana barwe 4000k, wiec są najbardziej zbliżone do xenonu, z tym że nie maja homologacji w polsce :gwizdanie: ale to wiesz nie jest jakis problem, kwestia znalezina tego na alegro.

o żywotnosc to własnie chodziło mi o czas w jakim sie wypalą a to dosć szybko nastąpi[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 18:12_________________________________________________tylko zapewne obie te zarowki nie są do dostania, a podrób masa

http://forum.skodaclub.pl/tuning-mechanika/uwaga-na-arowki-philips-crystal-vision-4300k-h7-t6598.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki to chyba pomyśle nad ori xsenon bo widzę że nie mam nic godnego założenia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej lampy zmień na poliftowe i wsadx po prostu HID H7 i z czasem chociaz spryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy już są poliftowe tylko chciałem jakieś dobre żarówki na początek wrzucić (chodzi o budżet ) :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy już są poliftowe tylko chciałem jakieś dobre żarówki na początek wrzucić (chodzi o budżet ) :wallbash: :wallbash:

dobre żaówki kosztuja w oklicy 100zł, czasem ponad, a zestaw HID h7 kupujesz do 200zł spokojnie, nie bierz tych najtańszych, mozna znaleźć juz ponizej 100zł takie zestawy, ale NIE WARTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak za żarówki dam nawet 150 to będę zadowolony czy odpada

a a HID potrzebuje sprysk a to już następne koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować tego, ale czy to jest ori produkt to nie wiem :no:

http://allegro.pl/philips-diamond-vision-5000k-h7-lepsze-od-blue-vis-i1709942428.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i tu jest problem żeby ktoś miał coś takiego sprawdzonego to by było git

a jak ktoś daje 7 dni gwarancji to już mi słabo wiesz jak jest ale dzięki :notworthy: za pomoc

może się ktoś odezwie kto ma coś takiego założonego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...