Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] pytanie o turbinke


honzik07

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem w pasacie kumpla 1,9 tdi 110km muł totalny brak doładowania po scisnieciu przewodu zamiast twardniec to go zasysa posprawdzalismy wszystkie wezyki i interculer wszystko szczelne ale jak zdiołem przewód z turbo i palcem chciałem przekrecic wirnik to ledwie go moge obrucic czy czyszczenie cos pomoze czy juz raczej tylko regeneracja jak myslicie bawic sie z tym czy wyjac i do regeneracij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem w pasacie kumpla 1,9 tdi 110km muł totalny brak doładowania po scisnieciu przewodu zamiast twardniec to go zasysa posprawdzalismy wszystkie wezyki i interculer wszystko szczelne ale jak zdiołem przewód z turbo i palcem chciałem przekrecic wirnik to ledwie go moge obrucic czy czyszczenie cos pomoze czy juz raczej tylko regeneracja jak myslicie bawic sie z tym czy wyjac i do regeneracij

kolego czyszczenie ma sens tylko jak zmienna geometria sie przycina. Ty mówisz że nie możesz obrócić wirnika czyli turbo to złom. Tego sie nieda wyczyścić tylko regeneracja lub inne turbo. A oleju nie puściła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by się nie działo jeśli turbina jest sprawna to wirnik MUSI się obracać. Tak jak mówiłem moga się zacinać kierownice pod stronie goracej którymi steruje gruszka ale nic poza tym.

Jesli wirnik się nie obraca to albo regeneracja albo śmieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli raczej regeneracja bo zeby go obrucic to az palce bola dzieki za info :drunk:

tylko jest jeszcze jedno pytanie. Skoro tak ciężko chodzi to prawdopodobnie któryś wirnik trze o obudowę więc pewnie może być uszkodzony co tez zwiększy cenę regeneracji. Trzeba by sie dowiedzieć w jakims zakłądzie bo może lepiej będzie kupić inna używaną w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...