Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALZ] Nie pali na PB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Problem jak w temacie. 1.6 l nie pali na PB, za to na LPG śmiga jak szalona :)

Co może być problemem. Szukałem na forach i nie znalazłem nic co by pasowało do mojego przypadku.

Sprawdziłem wszystko co przyszło mi do głowy:

- pompka paliwa (działa)

- filtr + przewody (sprawne)

- zasilanie elektryczne (jest).

Ciśnienie paliwa na silniku też jest ( popusciłem nakrętkę na zasilaniu paliwa). Nie mam pojęcia co może jeszcze być nie tak.

POMOCY!!!

[mod]Czy w każdym Audi jest tylko silnik benzynowy!? Czy masz trudności z poprawnym wyborem prefix-u z pola wyboru? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 12:49_________________________________________________Ok. Sorki

Ale może zna odpowiedz na moje pytanie. Sprawdziłem w między czasie wtryskiwacze. każdy ma oporność 14,6 oma. Wydaje mi się, że nie dostają napięcia.

Opublikowano

Witam :) znam to na pamiec :)

Polecam odpiac czujnik temperatury i zakrecic pare razy czy pojdzie :)

ja u sibie zrobilem

pompe, przewody,

filtr

i uwaga czujnik ( ale mieli tylko zamiennik )

wczesniej jak odpalilem na gazie to pozniej na benzynie jezdzil ale mulilo go ....

a na gazie cacy byl

okazalo sie ze audi nie lubi zamiennikow, odpalilem na gazie wyciagnalem czujnik, przelaczylem na benzyne i DZIAŁA

kupilem obecnie czujnik w oryginale i pali od strzalu i jezdzi jak nowe :)

bez czujnika mozesz jezdzic tez bo nie pokazuje temperatury silnika i na tym sie konczy jak masz gaz bo jakbys mial samo PB to palki wiecej :)

ps. przepyustnice tez czycilem i oringi nowe na wtryskach, meczylo mnie to ok miesiaca

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego. zaraz biorę się do sprawdzania. :>[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 15:36_________________________________________________I niestety nici. Odłączyłem czujnik i nic. nadal to samo: na gazie pali a na benzynie nie. Ręce opadają, chyba nie obędzie się bez specjalisty...

Może jeszcze inne pomysły???

Opublikowano

przepustnica do wyczyszczenia moze tez byc, przeplywomierz mogl pasc :)

Opublikowano
  • Autor

I załatwione...

Problem był w podłączeniu gazu. "fachowiec" co go zakładał połączenia zrobił na skrętkę, która się z biegiem czasu rozłączyła. Teraz wszystko polutowałem i śmiga jak szalona.

Ale przepustnicę mimo wszystko wyczyszczę...

Dzięki i pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.