Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzak208

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzak208

  1. krzak208 odpowiedział(a) na krzak208 temat w Audi A4 B5
    I załatwione... Problem był w podłączeniu gazu. "fachowiec" co go zakładał połączenia zrobił na skrętkę, która się z biegiem czasu rozłączyła. Teraz wszystko polutowałem i śmiga jak szalona. Ale przepustnicę mimo wszystko wyczyszczę... Dzięki i pozdro
  2. krzak208 odpowiedział(a) na krzak208 temat w Audi A4 B5
    Dzięki kolego. zaraz biorę się do sprawdzania. :>[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 15:36_________________________________________________I niestety nici. Odłączyłem czujnik i nic. nadal to samo: na gazie pali a na benzynie nie. Ręce opadają, chyba nie obędzie się bez specjalisty... Może jeszcze inne pomysły???
  3. krzak208 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Problem jak w temacie. 1.6 l nie pali na PB, za to na LPG śmiga jak szalona Co może być problemem. Szukałem na forach i nie znalazłem nic co by pasowało do mojego przypadku. Sprawdziłem wszystko co przyszło mi do głowy: - pompka paliwa (działa) - filtr + przewody (sprawne) - zasilanie elektryczne (jest). Ciśnienie paliwa na silniku też jest ( popusciłem nakrętkę na zasilaniu paliwa). Nie mam pojęcia co może jeszcze być nie tak. POMOCY!!! [mod]Czy w każdym Audi jest tylko silnik benzynowy!? Czy masz trudności z poprawnym wyborem prefix-u z pola wyboru? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod] [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 12:49_________________________________________________Ok. Sorki Ale może zna odpowiedz na moje pytanie. Sprawdziłem w między czasie wtryskiwacze. każdy ma oporność 14,6 oma. Wydaje mi się, że nie dostają napięcia.
  4. Z lewej strony pod tapicerką jest nakrętka (chyba M10). Przechodzi na wylot do podwozia. Ja mam podpięty pod nią 50mm2 Oczywiście ori masę popraw. :>
  5. Do jakiego rodzaju muzyki ma być ten głośnik. Jak napisał Iro, szukaj innego głośnika.
  6. Kable to podstawa (no i aku). Z dobrze dobranymi nie potrzeba kondensatora.
  7. Miałem podobne zdarzenie w mojej B5.Też pękł mi wężyk, cały płyn poszedł na glebę.Zwykłe odpowietrzanie nie pomogło więc poszedłem w drugą stronę.Zdjąłem zaciski, odkręciłem wężyk elastyczny(od strony auta, a nie koła) i starym francuzem wcisnąlem tłoczek.Dwa takie zabiegi i mam spokuj
  8. Od jakiegoś tygodnia jestem posiadaczem (na razie zadowolonym ) A4/B5. Już wiem, że jeżeli kiedyś zmienię ten samochód to tylko na inne Audi Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.