Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana xenon na bi xenon...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chcialbym sie zapytac poniewaz mam lampy xenonowe w mojej a4 z roku 2003, i chcialbym wstawic bi xenon... czy jesli kupie same lampy bi xenonowe bez przetwornic to beda moje przetwornice wraz z zarowka pasowaly do bi xenonu ????

Opublikowano

to reflektórów bixenonowych potrzebujesz drugiego kompletu żarówek i przetwornic.

każdy z rodzajów światła mijania i drogowe potrzebują dla siebie oddzielnych przetwornic i oczywiście żarówek

ps. jeśli się myle niech ktoś mnie poprawi.

Opublikowano

Chyba jest troche inaczej , to te same żarówki są do mijania i do drogowych tylko w bixenonie jest przesłona ktora sie podnosi jak odpalamy dlugie. Ale do migania światłami jest i tak zwykla zarowka bo ta przesłona chodzi za wolno , dopiero w B7 poradzili sobie z tym. Patent z dodatkową lampą do migania ma wielki plus bo przy normalnie zapalonych dlugich masz dzialającą xenonową z otwartą przesłoną + zwykłą lampe (bardzo mocne dlugie) a u mnie tylko bixenon :) I widać różnice :) Poziek ma lampy Bixenonowe w B6 to napewno coś ci podpowie :)

Opublikowano

Wizard jakie masz żarniki u siebie?? jeżeli D1S to będą działały z bixenonem. napisz na mi na priv to Ci wszystko wytłumacze bo też to przerabiałem.

Opublikowano
  • Autor
Chyba jest troche inaczej , to te same żarówki są do mijania i do drogowych tylko w bixenonie jest przesłona ktora sie podnosi jak odpalamy dlugie. Ale do migania światłami jest i tak zwykla zarowka bo ta przesłona chodzi za wolno , dopiero w B7 poradzili sobie z tym. Patent z dodatkową lampą do migania ma wielki plus bo przy normalnie zapalonych dlugich masz dzialającą xenonową z otwartą przesłoną + zwykłą lampe (bardzo mocne dlugie) a u mnie tylko bixenon :) I widać różnice :) Poziek ma lampy Bixenonowe w B6 to napewno coś ci podpowie :)

wlasnie fajne jest to ze swieca sie zarowki xenonowe i tylko klapeczka sie otwiera i daje wyzej swiatlo i normalne dlugie tez sie wlaczaja.

Opublikowano
Wizard jakie masz żarniki u siebie?? jeżeli D1S to będą działały z bixenonem. napisz na mi na priv to Ci wszystko wytłumacze bo też to przerabiałem.

poziek - napisz na forum caly przebieg operacji i potrzebne komponenty, jestem pewien, ze przyda sie przyszlym fanom dobrego oswietlenia :)

Opublikowano
  • Autor

Zalezy wlasnie jak przerabiac, najlepiej kupic orginalne i montowac, bo jak sa jakies przerobki to tak jak u mojego kumpla w alfie, non stop sie cos wali z oswietleniem... ty luzna soczewka, tu bi xenon sie nie otwiera bo elektromagnesy nie dzialaja itd itp.

w a3 zamontowalem orginalne xenony hella (mialem audice z 99roku czyli prze liftingiem a kupilem te po liftingu i wycinalem tylko kawalek blotnika( od wewnatrz, reszta pasowala bez problemu.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja bede montowac xenon w swojej b6 prawdopodobnie pod koniec tygodnia, tylko ze jestem w o tyle niekomfortowej sytucji,ze nie posaiadam czegos takiego jak spryski i adaptacyjnej regulacji :neutral: przerobka obejmowac bedzie ori lampe do ktorej zakupile przetwornice valeo, zarniki i 2 soczewki valeo, wybralem d2s bo istnieje wiele zarowek o roznych barwach światla i latwiej jest sie z nimi bawic, foto z przerobek wrzuce do "zrób to sam" moze komus sie przyda. Mowisz ze chcesz kupic cale reflektory bizenon wiec na moje oko wystarczy tylko przelozyc bebechy, bo xenon w b6 na d2s'ach robili chyba do polowy 2002r a potem i w xenie i bixenie byly tylko d1s. Pamietaj po zalozeniu a skalibrowaniu np w vagu silniczkow lam. pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.