Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Utrata mocy, przerywa (Logi do Oceny)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Auto źle przyśpiesza, często odcina moc, czasem całkiem znika, czasem jest ok.

Obstawiam, że turbo szwankuje... pewnie czeka ją regeneracja lub może czyszczenie.

Możecie fachowym okiem ocenić moje logi? I dać mi pewność, że wina leży po stronie turbiny?

Grupa 003

http://vaglog.rtnet.pl/gik_52605.html

Grupa 011

http://vaglog.rtnet.pl/gik_52606.html

mam nadzieje, że to wystarczy do oceny stytuacji?

Jeśli nie, proszę o wyrozumiałość :decayed:

Opublikowano

spr czujnik n75 bo wariuje,prawdpodobnie wina jest po jego stronie,najlepiej podmien.

Opublikowano
  • Autor

czujnik sprawdzony.

Podmieniłem go i objaw trochę ustąpił... przerywa nadal, ale rzadziej i na krócej...

Macie jeszcze jakieś pomysły? Bardzo by się przydały. Pozdrawiam

Opublikowano

masz jakies bledy w sterowniku?

do spr jeszcze map sensor

Opublikowano
  • Autor

575 to jedyny blad

00575 - Intake Manifold Pressure

08-00 - Control Limit Surpassed

Opublikowano

do spr weze cisnieniowe,zawor na turbinie

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem nowy czujnik N75 - było lepiej, auto odzyskało moc, ale nadal przerywało...

skasowałem błędy... pojawiły sie w sumie 3, 2 od N75, 3ciego nie pamiętam... ale po usunięciu nastąpiła znaczna poprawa w komforcie jazdy. Ale nadal przerywa, tylko o wiele rzadziej i słabiej.

0 błędów na VAGu mimo przerywania.

po jakimś czasie wyskoczył tryb awaryjny, auto całkowicie przestało jechać, odczytałem błąd i w końcu się pojawił nowy - 519, czujnik G71.

Skasowałem błąd i auto jeździło jak wcześniej, czyli nadal czasem przerywało... żaden błąd się nie powtórzył.

Dostałem się do G71 co łatwe nie było - jest po lewej stronie pod mocowaniem lampy. Odłączyłem go i pojawił się ten sam błąd 519...

czyli zamawiam ten czujnik i powinno już być wszystko dobrze :decayed:

Opublikowano

to jak juz wymienisz to zrob kontrolne logi :cool1:

a wczesniejsz jak spr to nie miales bledy przeplywki ?

Opublikowano
  • Autor

na początku był tylko błąd 0575, po wymianie N75 znikł... ale raz na chwile ukazał się 0519... dzięki temu złapałem trop prowadzący do G71... który już jest wymieniony na nówke i nareszcie autko śmiga jak szalone :kox:

Opublikowano

no to fajnie,a juz chciales regenerowac turbo :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.