Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Kontrolka świec


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie chcialbym rozwiązac pewną rzecz w moej audi i doprowadzić to do porządku :naughty: a wiec tak gdy rozbieralem licznik zauważyłem że kontrolka swiec podłączona jest osobno jakimiś kabelkami idącymi niewiadomo skad wszystko jest ok tylko dlaczego ona podłączona jest osobno????

Dodam żę podłączając sie komputerem wszystko jest ok. Druga sprawa to airbag a mianowicie nie zapala sie kontrolka wogóle jeszcze jej nie widzialem autko jest po malym dzwonku ale niestety poduszki wywalilo :wallbash: w sterowniku jest data crasch ale poduszki są zamontowane nowe lub używane niewiem napewno są całe tylko dlaczego to niedziala ????? domyślam sie ze bende musial wymienic sterownik ale dlaczego nie pali sie kontrolka od poduszek?? co musze sprawdzic , wymienić zeby to doprowadzić do porządku??

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w tych licznikach kontrolka od świec żarowych jest na osobnym kabelku, także jest wszystko z tym ok

2. airbag nie zaświeca się, bo:

albo ktoś usunął żarówkę, aby go nie raziła po oczach (pewnie też, aby kupujący nie widział/wiedział, że nie działają poduszki)

albo zalepił taśmą tarczę od spodu, aby nie było widać, że świeci - powód ten co wyżej

aby naprawić airbag musisz w pierwszej kolejności wymienić sensor główny (nie wiem ile masz poduszek).

NIE WOLNO czyścić sterownika! tym bardziej po dzwonku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wielkie dzieki za odpowiedz spodziewałem sie tego ze ktos cos grzebal jak go kupowwałem to wiedzialem ze autko mialo malego dzwonka bo nawet nie byl naprawiany tylko sam wymienilem blotnik, maske ale to bylo jak po malej stluczce ale poduchy wystrzelily chyba ze cos powazniejszego mialo audi w swoim cv :naughty: ale ogólnie jest wszystko ok tylko teraz te poduszki chcialbym doprowadzić do porządku ogólnie poduchy sa jakies inne wlozone cale nie wystrzelone, posiadam ich 2 kierowcy i pasażera w liczniku jak patrzalem nie ma zadnego zaslepienia i zarówka też jest wiec co tam za czarodziej grzebal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...