Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi A4-y

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich.Zakupiłem audi (30-06-br :) w belgi uszkodzona delikatnie w kolorze niebieskim(błękit)

Zdjęcie uszkodzenia:

ac3c9012f2a4667cm.jpg

Ogólnie to golas :

klimatronik, przednie szybki elektryk tył korbki, esp abs 5 skrzynka 144tkm przebiegu.....

obecnie wygląda tak ; (lakiernik uciekł na wakacje:( )

2e1cb0e104ac2c2fm.jpg

5c0cedf12f29bdb2m.jpg

b35ab4514624d66cm.jpg

d8c4d3e9dbf77a3fm.jpg

Plany modyfikacji :

1=turbo brd zrobione

2: fmic zrobione

3- wydech 70mm przelot pod skrzynke awx zrobione :wallbash:

4-spojler kupione nie zamontowane

5-19'' kupione dwie opony przyszły czekam na kuriera nowe

6-listwy w kolor (lakiernik na wakacjach :kwasny: )

7-wywalić hak

8-pneumatyczne zawiasy ( w produkcji )

9- Audio brak koncepcji (czekam na podpowiedzi) bez przesady max 2tys zl

10-szkrzynia brd quattro zakupione cały kpl czekam na rozrusznik i ruszam

11-wydech 70mm pod quattro wzór już mam na pomiar kątów

12- lampy tył led czekam na kuriera

13-wasze podpowiedzi :):cool1:

zdjęcia gratów :

fcfda3f1ce2276a7m.jpg

d6613a366256333fm.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie no spoko ze QUATTRO bedziesz rezal :good: ale czy ten wydech podejdzie ?

Właśnie to jest wielki znak ? rurki proste nie pogięte wiec mogę wymienić na mniejsze

Opublikowano

super bedzie wygladac jak wszystkie graty wsadzisz :good:

brd+fmic super mody,a kratki w halogeny wejda?

tez mam to u siebie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

super bedzie wygladac jak wszystkie graty wsadzisz :good:

brd+fmic super mody,a kratki w halogeny wejda?

tez mam to u siebie :naughty:

A i jeszcze wymieniłem wtryski na AL

Opublikowano

grill oczywiście będzie ze znaczkiem....

nie zapominaj, że to audi :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zrobić zmiane koloru felg

d6928e683acca7e7m.jpg

da2266f65f6fec2bm.jpg

869852f3af5401edm.jpg

15953c137fcc8199m.jpg

Opublikowano

szawer modzisz ostro ciekawe co z tego wyjdzie

kola nie podobaja mi sie wogole :/

no i na gelbe koniecznie z nia

Opublikowano

No takie rezanko to mi się podaoba :good: :good: :good:

super bedzie wygladac jak wszystkie graty wsadzisz :good:

brd+fmic super mody,a kratki w halogeny wejda?

tez mam to u siebie :naughty:

A i jeszcze wymieniłem wtryski na AL

dobrze gada :good:

Opublikowano

Widze ze idziesz z modami ostro a na spota w Lesznie nie wpadles :bicz:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Widze ze idziesz z modami ostro a na spota w Lesznie nie wpadles :bicz:

umnie to jest jak kalejdoskopie nic nie mogę planować w poznaniu byłem bo akurat o 3godzinie przeczytałem... więc informuj to zawitam na bank :):good:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 08:50_________________________________________________

no i na gelbe koniecznie z nia

nie no gleba musi byc

pozdro

8-pneumatyczne zawiasy ( w produkcji ) :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.