Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH 00r] Brakujący moduł kontroli świateł


Cilek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sporo czasu miałem przerwy ale wracam do rezanka..

po dołożeniu fisa miałem świecącą choinkę na wyświetlaczu, założyłem zbiorniczek z czujnikiem poziomu płynu i jeden sygnał umilkł ale jeszcze świecą mi się światła i teraz mam pytanie - wiem ze brakuje mi modułu kontroli świateł - czy występuje on jako osobny moduł czy razem jako moduł komfortu i jakiego powinienem szukać do mojego auta - numery..??

Jak wyglądać będzie sprawa iunstaklacji bo pewnie jej u mnie nie ma?

że dużo z tym roboty wcale mnie nie przeraża bo zmieniałem w swojej niunce chyba wszystko, stara jest tylko buda .. :-)

znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item305988077_audi_a4_97r_modul_komfortu_4b0962258b.html

i kolo odpisuje że obsługuje kontrole świateł, pytanie czy podejdzie do mojej??

ja dla przypomnienia mam po drugim lifcie, i co jeszcze obsługuje ten moduł komfortu?

I czy to oznacza ze u mnie wogóle brak tego modułu - szyby zamykam/opuczczam jednym dotknięciem oraz z kluczyka.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mnie tez ciekawi ta sprawa, wlasnie dodalem fisa do mojej niunii i chcialbym uaktywnic te dodatkowe funkcje, w ktorym miejscu znajduje sie modol konfortu? i podejrzewam ze bez rozpiski pinow sie nie obejdzie. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego, jak moduł kontroli świateł i tego szukać na allegro, koszt coś około 150 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego, jak moduł kontroli świateł i tego szukać na allegro, koszt coś około 150 PLN.

Siema szogun, nie czytasz uważnie, wiem ze jest coś takiego jak moduł kontroli świateł, ale znalałem na allegro tylko moduł komfortu i kolo twierdzi że on obsługuje kontrole swiateł, ale jest z 97r i niewiem czy spasi, pozatym mam ksenony ale akurat nie wiem czy to ma znaczenie choć słyszałem że ma bo biorą mniej pradu.., (sam MKŚ jako osobny moduł znalazłem ale do B6) więc pytanie zasadnicze brzmi jaki dokładnie powinienem mieć moduł, pozatym słyszałem ze jak się szyby domykają z kluczyka lub opuszczją/podnoszą przy krutkim dotknięciu to już jest modół komfortu i jest on w pompce centralnego.

To wszystko tylko zlepek zasłyszanych opini żadnych konkretów więc proszę o dokładne wyjaśnienie problemu zanim na nowo popruje caluśką niuńkę, aczkolwiek nie pierwszy raz.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu nie obsługuje sprawdzania żarówek.

U mnie jest xenon, są przekaźniki i nie wywala niepotrzebnego komunikatu.

Wcześniej na zwykłych żarówkach były przekaźniki i info o spalonej żarówce funkcjonowało poprawnie.

Czyli to, ze jak się ma przekaźniki, to wywala błąd jest mitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ok czyli musze kupic modol (lub go znalesc na zlomie) w ktorym miejscu w samochodzie sie on znajduje? pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, kobra7 wiem ze moge tak zrobic ale chcialbym miec ta funkcje, moge miec takie moduly ze zlomu ale gdzie ich szukac, czyzby nikt nie wiedzial? Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być np. 4b0 919 471 na nim duży napis 387, ten jest z kontrolą dodatkowego stopu. Uprzedzam Cię, że z założeniem tego jest dużo cięcia w instalacji ( trzeba przeciąć każdy przewód idący do żarówek), jedyny plus to to, że wszystko jest na lewym przednim słupku. Ja też miałem zakładać go u siebie, ale po namyśle (brak czasu) zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lewym slubku wewntrz samochodu? gdzies w okolicach bezpiecznikow, pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...