Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o analizę - komplet logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

prośba o rzucenie okiem na logi, robiłem je po raz pierwszy.

STATYCZNE:

- Normalnie

000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52893.html

004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52899.html

014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52894.html

- Basic Settings

000 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52887.html

011 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52888.html

003 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52892.html

- Dynamiczne

000 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52895.html

001 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52889.html

003 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52897.html

004 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52890.html

008 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52896.html

010 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52891.html

011 - http://vaglog.rtnet.pl/JuloVagLog_52898.html

Ogólnie:

1. Trochę za wysokie spalanie (ciężko zejść poniżej 9, nawet teraz, w okresie wakacyjnym gdy ruch w warszawie jest znacznie mniejszy niż w pozostałych okresach w roku)

2. Z tego co widzę po logach to nie do końca EGR działa jak powinien

3. Standard, czyli termostat do wymiany :) (leży w samochodzie już chyba 2 miesiące, czeka na założenie...)

Opublikowano

Kto Ci te modyfikacje zrobil ?

Ten samochód ma seryjne graty ?

Wcale sie nie dziwie ze nie mozesz zejsc ponizej 9 litrów po miescie.

Opublikowano
  • Autor

Graty seria, poprzedni właściciel zrobil soft niedługo po zakupie, gdzies w Łodzi, w tej chwili nazwy nie pamiętam. Za duża dawka paliwa czy za duże ciśnienie dla turbo? Chyba jednak będę musiał odwiedzić Rogala wcześniej niż planowałem...

Opublikowano

Jak dla mnie soft jest za mocny na te graty.

Chociaz nie jest to tylko kwestia mocy tego softu.

On jest po prostu zle zrobiony. Paliwa dolane jest tak zeby user mial wrazenia duuuzego kopa.

A ze nastepuje szybszy zgon motoru... to juz inna sprawa.

Im szybciej poprawisz ten soft tym lepiej.

Pozdrawiam

Opublikowano

Graty seria, poprzedni właściciel zrobil soft niedługo po zakupie, gdzies w Łodzi, w tej chwili nazwy nie pamiętam. Za duża dawka paliwa czy za duże ciśnienie dla turbo?

zadane doladowanie na ta sprezarke jest za duze ... co do paliwa to auto jezdzi na limiterze dymienia ...

zeby miec przyjemnosc z jazdy tym autem proponuje to poprawic ...

szkoda auta na takie wynalazki ...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie za odpowiedzi, czy poza tym jest jeszcze coś co należałoby sprawdzić ? EGR? Przepływka?

Opublikowano

Trudno powiedziec. Chips skutecznie unimozliwia poprawną diagnoze.

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzięki jeszcze raz - wrócę do tematu jak już to będzie poprawione.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.