Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Przekręcona śruba w lewej przedniej piaście


Misian88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Niedawno robiłem hamulce w swojej A4, nowe klocki, regenerowałem zaciski+malowanie na czerwono, wymiana płynu hamulcowego na dot4, ale zaniepokoiło mnie to że jedna śrubę mam przekręcona w przedniej lewej piaście. Nie wiem kiedy to się stało, przypuszczam że musiał mi gość przekręcić jak zakładałem letnie oponki na początku roku. Bo jak zakładałem z powrotem przednie koło to 4 śruby trzymią na maxa a ta piąta się kręci w około. Co z tym zrobić? Oglądałem allegro za piastami, są ale jest kilka rodzajów ząbków w środku. (rocznik mojej A4 95, 1.6 ADP)

Miał ktoś taki problem. Trochę się tym niepokoje bo w wrześniu czeka mnie trasa 1200km po Polsce i nie chce mieć niespodzianki.

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Misian88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień szybko piastę, bo koło Cię wyprzedzi...proponuję do tego czasu nie jeździć autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem zanim kolegę wyprzedzi koło będzie słychać niezły łomot na zakrętach. Mój znajomy jeździł kiedyś polonezem z takim łomotem od mechanika do mechanika chyba z miesiąc i nikt nie potrafił mu pomóc aż w końcu jakiś bystry dokręcił mu koło. Wulkanizator dał ciała przy zmianie opon. Jedyna różnica to to, że on miał wszystkie śruby sprawne. Wiadomo, powoli i ostrożnie codziennie sprawdzając ale ja bym nie rozstawał się z moim a4. Samochód to nie szklanka nie pęka na raz. Kup jak najszybciej i dowiedz się czy nie jest konieczna wymiana łożyska na nowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...