Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Silniczek wycieraczki tylnej z B6 do B5


ranyjulek

Rekomendowane odpowiedzi

Mocowanie i kostka zasilania oraz poprowadzone w niej sygnały są takie same. Jedyna różnica to inny system podawania płynu . W B5 spryskiwacz stoi w B6 obraca się wraz z ramieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 po lifcie też się obraca :wink4: . A kierunek obrotu wycieraczki po wymianie silniczka się zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 po lifcie też się obraca :wink4: . A kierunek obrotu wycieraczki po wymianie silniczka się zmieni?

i tu się mylisz lata tylko jak jest rurka ułamana :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam ułamaną rurkę? :mysli: dziwne, że w golfie 3 płyn podążał już za wycieraczką a w audi z 2001 roku nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam ułamaną rurkę? :mysli: dziwne, że w golfie 3 płyn podążał już za wycieraczką a w audi z 2001 roku nie...

pewnie też rurka ułamana choc nie wiem jak jest w golfie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie silniczka z passata , to chyba ramię kladzie się na drugą stronę. W pasacie B5 B6 , gofie 3 i A4 do 2000r rureczka ze spryskiem powinna stać w miejscu. Tak jak pisał kolega wyże - jeśli sie obraca to lipa z rureczką. Trzeba szybko interweniować bo poleci płytka z elektroniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi A4 B6 ramię ma w miejscu mocowania do silniczka "wykorbienie/odsadzenie" . Jeśli silniczek kończy pracę na przeciwną stronę niż powinien w oryginale, to ramię wycieraczki wystaje wysoko ponad krawędź szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi A4 B6 ramię ma w miejscu mocowania do silniczka "wykorbienie/odsadzenie" . Jeśli silniczek kończy pracę na przeciwną stronę niż powinien w oryginale, to ramię wycieraczki wystaje wysoko ponad krawędź szyby.

Jeśli podepnę taki silniczek z b6 do mojego b5 to będzie się kładł we "właściwą" stronę, czyli na prawo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , oczywiście , kładzie się tak jak w innych modelach Audi - na prawo / jak się stoi przed klapą/ . Jeszcze taka mała uwaga , B5 musi byc po 97 roku - sterowanie silniczkiem ma być " minusem" . Roczniki 95 ,96 i kawałek 97 miały sterowanie " plusem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Z tego co piszesz nie powinienem mieć żadnych problemów z założeniem takiego silniczka. Wielkie dzięki za pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak być kupił taki silniczek z ramieniem i oczywiście żeby była dysza spryskiwacza, bo z twojego się nie nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę kupić cały zestaw, czyli silniczek z dyszą i wycieraczką. Od razu tył będzie ładniej wyglądał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...