Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS


misiek5471

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poszukuje osoby z pomorskiego lub okolic malborka ktora zajmuje się wymiana lub naprawia wyświetlacza fis ma ktoś może jakieś kontakty zależy mi żeby to było zrobione od ręki ponieważ nie moge sobie pozwolić na to żeby unieruchomić auto na kilka dni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wylaczenie immo to chyba nie jest taka prosta rzecz. Zwyklym vag-iem tego chyba sie nie zrobi? Bo ja tez mysle o naprawie fisa a jak wiadomo samochod bedzie unieruchomiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vad tacho -> imo off

poza tym naprawa/wymiana fis-a to pare godzin 3-6godz w zaleznosci od magika, chyba ze wysylasz gdzies zegary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gre wchodzi wysylka zegarow. Chyba ze ktos poleci mi takiego magika z Łomży lub okolic gdzieś. Za miesiac bede w polsce i z checia bym pomyslal o naprawie tego fisa. No dobra. A Vag Tacho? Czy kazdy "ugryzie" zegary VDO? Bo na ebayu w anglii tez sa do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag tacho i kabel do tego :decayed: mi na 3 zegarach poszło wszytko jak trzeba, a jak nie to podjedz w polsce do magika niech wylaczy Ci immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki za odpowiedz. Jakby co to w Łomży ten ktory przekodowal mi zegary to na pewno to zrobi. I wtedy wysle zegary do naprawy. A tak a propos naprawy fisa. Gdzies na forum kiedys znalazlem kto robil to za 200 zl (jak dobrze pamietam). Ktos cos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma wyświetlacza jest na kleju a nie na wcisk wiec osobiście sam bym sie nie brał dzoniłem go gościa z aceef i mówił że zebranie całego kleju to zabawa na dobre 2 - 3 godziny potem trzeba skleić odpowiednio taśme. Nie brał bym sie za to osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego kleju to wiem. Ogladalem swoje stare zegary 1/2 fis. I tak sie zepsuly wiec sobie obejrzalem wszystko dokladnie. Tam jest podobnie tylko wyswietlacz mniejszy :)I ja tez do tego nie mam zamiaru sam sie zabierac. A jezeli dostaje jeszcze gwarancje to mysle ze warto zaplacic i zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co z tego ze kupisz nowy wyświelacz jeżeli i przy liczniku i przy wyswietlaczu taśma jest klejona a nie na wcisk wiec powidz mi jak chcesz wymienić wyświetlacz nie rozklejając połączenia to fizycznie niemożliwe musisz rozkleić przy liczniku żeby wkleić nową taśme od nowego wyświetlacza szczerze to życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...