Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Kanał 35 (c.zamek) brak kanałów do adaptcji


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dlaczego nie mam żadnego kanału do adaptacji? przez to nie mogę zakodować sobie kluczyków do c.zamka Da się to jakoś obejść, zrobić inaczej?

W warsztacie nie mają problemu z kodowaniem kluczyka do c.zamka :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wybierz]

[35 - Centralny zamek]

[bloki pomiarowe - 08]

Grupa 003

[idź!]

Wartość w polu numer 2 pozwala odczytać ile pilotów jest aktualnie dopasowanych i jakie pozycje pamięci (np. "0001" wskazuje, 1 nadajnik w pozycji 1).

[Gotowe, powrót]

[Zamknij Controller, Go Back - 06]

Zamknąć samochód z zewnątrz przy użyciu nowych, równych klucz w sterowniku zamykaj drzwi.

Naciśnij przycisk UNLOCK na nowy klucz w ciągu 5 sekund wystarczająco często, aby następnej pozycji pamięci (tak, jeżeli wartość w polu 2, została 0001, należy nacisnąć nowy klucz w przycisk odblokować dwa razy, aby umieścić nowy klucz w pozycji pamięci 2) .

Samochód może dać Ci jakieś potwierdzenie, jak naciśnięcie przycisku (błysk światła, dźwięk rogu, itp.)

Odczekaj 5 sekund i naciśnij przycisk unlock na nowy klucz do odblokowania drzwi.

Przekręceniu kluczyka w stacyjce na OFF i usunąć stary klucz.

Naciśnij przycisk LOCK i UNLOCK z nowym kluczem.

Włóż nowy klucz w stacyjce i włącz zapłon w pozycję ON (nie uruchamiaj pojazdu!).

[Wybierz]

[35 - Centralny zamek]

[bloki pomiarowe - 08]

Grupa 003

[idź!]

Wartość w pole nr 2 powinno wskazywać 0011 w używanych przykład, pokazując stary klucz nadal dopasowywane w pozycji 1 i nowy klucz dopasowany w pozycji 2.

Upewnij się, że nowe klucze są zawsze zakodowane w wolne miejsca pamięci (tam, gdzie jest zero z grupy 003, pole 2). Jeśli zajęte pozycje (rozpoznawalne po "1") są używane, nadajnik wcześniej zakodowane do tej pozycji nie będzie już działać.

[Gotowe, powrót]

[Zamknij Controller, Go Back - 06]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę zobaczyć czy działa :kox:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 16:18_________________________________________________Dodam że w VCDSie miałem aktywny kanał 21 w którym można zakodować klucze, jednak nie do końca zadziałało to umnie, po wpisaniu że koduję dwa klucze i wciaskaniu test, save auto dało znać kierunkowskazami jednak klucze dalej nie działały (c.zamek)

Następnie przeprowadziłem procedurę opisaną przez darek w innym temacie (czyli jeden kluczyk w stacyjce drugi w drzwiach) i dopiero wtedy dało się zakodowac klucze. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...