Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Dayline b7 a4 opinia


boneso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! zastanawiam sie nad zakupem kompletu lamp-przod tyl

na przod http://allegro.pl/lampy-soczewkowe-audi-a4-b7-dayline-silniczek-i1720409463.html

na tyl http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b7-04-08-avant-smoke-led-i1730539930.html dymione lub cos w takim stylu led,zwykle

Sam posiadam niestety zwykle swiatla(nie xenon) chce zakupic cos konkretnego,widzialem u kolegi z Jaworzna bodajze w czarnej audi b7 taki zestaw i wyglada to zacnie. Moje pytanie dotyczy tego czy taki zestaw podoba Wam sie wizualnie i czy jakosc wykonania tych lamp jest dobra a nie jakis badziew za przepproszeniem. Jestem wlascicielem srebrnej audi-jak zapatrujecie sie na taki zestaw dymiony? czy np przod-czarne lampy tyl dymione?czy lepiej chrom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają jak bym miał b7 to bym sobie je założył tylko na przód z czarnym środkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(....)

Moje pytanie dotyczy tego czy taki zestaw podoba Wam sie wizualnie

(....)

Pytasz czy się podoba?

Szczerze? W ogóle :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tyl dymione?czy lepiej chrom?

Jeśli masz zamiar kupować lampy to kup sprawdzonej firmy Dectane, są może droższe ale nie powinieneś mieć problemów z nimi żadnych.

Tylko firma Dectane ostatnio ma troche spore opóźnienia w produkcji wybranych lamp... i czeka się dłużej, sam już czekam ponad miesiąc na te co zamówiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tyl dymione?czy lepiej chrom?

(...)

Jeśli masz zamiar kupować lampy to kup sprawdzonej firmy Dectane, są może droższe ale nie powinieneś mieć problemów z nimi żadnych.

(...)

Forumowicz Tygrys miałbym coś do napisania w kwestii jakości lamp Dectane ... :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli piszesz o tych przednich... :gwizdanie: :naughty: a z tylnymi jak widzę, to sobie niektórzy poradzili uszczelniając kosteczki tylko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli piszesz o tych przednich... :gwizdanie: :naughty: a z tylnymi jak widzę, to sobie niektórzy poradzili uszczelniając kosteczki tylko... :)

Nie, mam na myśli tylne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...