Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Bledy diagnostyczne


gaciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio oddalem znajomemu auto zeby sprawdzil co VAG ma do powiedzenia. Nigdy wczesniej nie mialem okazji tego zrobic. I otrzymalem nastepujace bledy w log-u:

00522 027

Coolant temperature sender -G62

Implausible signal

Sporadic fault

00575 017

Intake manifold pressure

Control difference

Sporadic fault

17978 P1570 035

Engine control unit disabled

I tu mam pytanie. Jaki wplyw na samochod maja takie problemy? Czujnik temperatury juz zamowilem i bedzie nowy. Najbardziej interesuje mnie jednak trzeci blad. Dlaczego jednostka kontrolna jest wylaczona? I co to oznacza dla silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze ktos dlubal przy silniku. mial odlaczony ECU i wlaczyl zasilanie. byc moze wszystkie błędy maja podobną genezę.

sprobuj wykasowac i sprawdz czy wyskoczyly ponownie. przy czym gdyby nie pojawily sie od razu, sprawdz ponownie po kilku dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mam pytanie. Jaki wplyw na samochod maja takie problemy? Czujnik temperatury juz zamowilem i bedzie nowy. Najbardziej interesuje mnie jednak trzeci blad. Dlaczego jednostka kontrolna jest wylaczona? I co to oznacza dla silnika?

to zalezy czy po wykasowaniu sie pojawia czy nie ..... :wink4:

skasuj bledy , przeciagnij furmanke i zrob ponowna diagnoze jezeli wywali bledy zrob logi i przejdziemy do procesu naprawy ...... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...