Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] SERWIS VW AUDI GAłGAńSKI [GORZóW WLKP]


Gość MIKOłAJ 44

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MIKOłAJ 44

Witam.

Bardzo polecam ten serwis ,usługi są tam wykonywane profesionalnie może nie tanio ale naprawiając u pseudo mechaników jeżdzimy pare razy bo sie okazuje że trzeba jeszcze coś poprawic tosumując cene wychodzi że w serisie jest tniej imamy gwarancje naprofesionalne wykonanie naprawy.SERWIS ten znajduje sie na ul.żWIROWEJ przed cmentarzem. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z jakiegoś powodu stracił autoryzację Volkswagena na salon i serwis.. Na szczęście na korzyść bardzo dobrego dealera i serwisanta VW ze Świebodzina.. Dobrych opinii o tym serwisie jeszcze nie słyszałem poza tą teraz, swoim Golfem (kupionym w Świebodzinie, po jednej wizycie w Gorzowie..) też jeździłem do KIMu. Na szczęście są już w Gorzowie i polecam np. zakup części do Audi u nich.

Kupowałem teraz przełącznik świateł i kierunkowskazów (z tempomatem) do mojego Avanta i dostałem rabat na tą część dlatego, że 6 lat temu kupowałem Golfa w Świebodzinie. Co prawda jeszcze nie serwisują Audi ale to kwestia czasu pewnie. A pare procent robi różnicę.. :drunk:

Przełącznik bez rabatu był tańszy niż w InterCars'ie z rabatem dla stałego klienta.. :cool:

Warsztatów w Gorzowie od Audi jeszcze nie znam, bo jeździłem Oplem. Jeśli macie opla - wyprowadźcie się z tego miasta, bo tu nikt nie naprawi..

pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam dobrej opini o tym sevisie

po pierwsze kiedy naprawiali mi auto nie pozwolili mi sledzic prac wykonywanych w warsztacie

po 2 obsluga :thumbdown:

po 3 zrobili mi remont silnika z tym ze odrazu powiedzialem ze ja kupuje czesci bo i tak montuja zamienniki a kasuja jak za oryginalne dlatego stracili autoryzacje to w dodatku skasowali mnie za wszyski uzyte plyny a nie wzieli pod uwage ze po remoncie silnika i planowaniu glowicy trzeba zmienic olej wyslali mnie w trase po remoncie z niewymienionym olejem na skutek tego zatarlem turbine :wallbash: przez opilki metalu :thumbdown: ale jak wam pozwola sledzic prace przy waszym aucie :gwizdanie: w co nie wierze to mozecie tam naprawiac auta bo sa szybcy ale czy dobrzy ?? :mysli: :mysli:

Znam dobry warsztat na ulicy mysliborskiej na terenie starej jednostki wojskowej tam sie specjalizuja w audi i troche sie nawet chlopaki znaja wiec polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem też wiele nieciekawych opinii na ich temat. Sprawa utraty autoryzacji to inna sprawa.

Jednakże wymianiałem u nich olej w automacie... bo jednak sprzęt mają, robią to sprawnie... i zapłaciłem nawet nieco mniej niż w innym "zwykłym" warsztacie (450PLN ze wszystkim). Inna opcje, to był Poznań więc wybrałem Gałgańskiego... wcześniej bywaliśmy tam z naszym Passatem. Nie mogę jak na razie narzekać... choć jak mówię - złe rzeczy też o nich niestety słyszałem więc trudno ferować tu jakąś opinię jednoznacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich sie co prawda nie serwisowalem ale kupowalem odme. Obsluga do bani i w zasadzie tylko tyle moge powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...