Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] [VW Golf Mk4 GTI 1.8T+] by Yuri22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marka: Volkswagen

Model: Golf 4 GTI

Liczba drzwi: 3

Rok produkcji: 1999

Silnik: 1.8T 110 kW/150 kM

Wyposażenie:

Jaj z wrażenia nie urywa ale to co najpotrzebniejsze to jest :>. Klima, 4 poduchy, stołki Recaro, 1/2 FIS, 8 fabrycznych głośników. Z brakujących frykasów to chciałbym mieć tempomat i ESP.

MODY:

PERFORMANCE:

Zrobione:

- Program by Unitronic. W serii wyszło 145,4 kM/6030 rpm

i 194,4 Nm/3395 rpm. Program zrobiony na 162,9 kM/6360 rpm i 232,3 Nm/4680 rpm.

- Poliuretanowe elementy zawieszenia (czerwone),

- W MR Motors zrobiony FMIC i wycięty kat, a potem wyleciał też środkowy tłumik. Po tych modach hamownia w Kreatorze Mocy pokazała 173,2 kM i 270 NM:

262cc91c36397513m.jpg

- Na Majóvwce 2011 kolejne hamowanie pokazało coś ok. 167 kM i 236 Nm, ale wobec innych śmiesznych wyników, które pokazała ta hamownia tego dnia stwierdzam, że nie jest to miarodajny wynik (...albo po prostu się pocieszam :embarrassed::wink4:)

- Potem doszła jeszcze rozpórka aluminiowa od Mapeta. Póki co daje radę (czyt. nie rozleciała się :>)

Planowane:

- W odleglejszych planach był jakiś normalny wydech DP 3'' i reszta 2,5'', turbo K03s i wtryski 320cc, ale już raczej mechanicznie nic modził nie będę. Ew. jak styknie kasy w tym roku to z chęcią bym pojechał dziada przestroić, bo po kilku rozmowach z różnymi tunerami mam podejrzenia co do wykonania programu.

STYLE:

Zrobione:

- Ori znaczek GTI w grill,

- Dokładka ARL/V6,

- Gwint KW V1 po regeneracji w Pecar,

- Koła RH ZW1 po obróbce u Felgenmannów + dystanse 4x20mm,

- Ramki VAGRADOM, :>

Planowane:

- Przydały by się lampy na tył i lotka od R32. Jak gdzieś trafię w dobrych pieniądzach to na pewno kupię. Generalnie mam pewien pomysł na cały front samochodu i może zdążę zmodzić do końca sezonu 2011.

CAR AUDIO:

Zrobione:

- dołożone MFD,

Planowane:

- Na tym polu to jeśli w ogóle będą jakieś zmiany to tylko symboliczne bo kompletnie nie jestem typem melomana. Jak dla mnie to ori zestaw gra b. dobrze i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. I tak w 95% czasu podczas jazdy słucham radia , a CD b. rzadko :).

Ogólnie nie ma jakichś fajerwerków ale są podstawy czyli gleba, jakieś w miarę dobre koło i jakieś małe dodatki. Do poprawek zostało kilka pierdółek blacharskich.

Dosyć pisania czas na foty.

Na starcie początki modzenia:

119e6672de170f5am.jpg

a8ac2d4e27626dc1m.jpg

Środek:

ffbeee76043d0a82m.jpg

FMIC:

7801ab01d3e1b827m.jpg

Gadżety :mrgreen::

6d29345bdb6e6a64m.jpg

ead7d0ea265fa5c2m.jpg

A tutaj już w zasadzie najaktualniejsze foty:

4974bd7edcc9d840m.jpg

5f484841e9a25bcam.jpg

611c59107e9afba8m.jpg

Opublikowano

dobry jest :kox:

Opublikowano

Bardzo fajny, zacne koło :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.