Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie halogenów-jak?


haumic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam następujący problem z halogenami. Kupiłem halogeny w komplecie z kratką mocującą . Dziwne jest to że w konsoli środkowej w aucie mam przycisk załączający halogeny tylne i przednie , Czyli instalacja powinna być wykonana. No i problem jest tu że nie mogę znaleść z przodu gdzie je podpiąć. Proszę o jakąś podpowiedź . Myślę że zderzak przedni był zmieniany i nie ma w nim halogenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według rocznika posiadasz A4 B5 po pierwszym liftingu, a tam montowano reflektory Bosch'a wraz z wbudowanymi światłami przeciwmgielnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejestem na 100% pewny ale jak masz przerobione kostki do lamp to powinien Ci zostac jede kabelek kolor zielony i to jest wlasnie halogen, kupiles ori halogeny z polifta? a jaki masz zderzak? poliftowy czy jeszcze przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdzę te kable przy reflektorach . A zderzak nie wiem czy jest z przed lifta czy z po. Dół tam gdzie są kratki i halogeny (powinny być ) jest dzielony na 3 części 2 małe i na środku duża. Dziwi mnie to że na konsoli mam dwa przyciski jeden z tylnich przeciwmgłowych i drugi z przednich .

piszesz za masz lampy zespolone, czyli ktos je zmienil, bo orginalnie powinny byc boscha z halogenami w lampie, dlatego masz wlacznik i instalacje do halogenow, co do zderzaka to jezeli masz taki jak byl w 98 to niestety raczej masz przedlifta i niestety do nich niema halogenow ktore pasuja p&p (pomijam usa) w polifcie sa zupelnie inne kratki (ale tez 3 czesciowe) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie :) mam przedlifta i chce se zrobi halogeny z przodu wystarczy kupic te kratki jakies i halogeny wbic ? czy trzeba nowy zderzak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie :) mam przedlifta i chce se zrobi halogeny z przodu wystarczy kupic te kratki jakies i halogeny wbic ? czy trzeba nowy zderzak ?

do przedlifta nie bylo ori halo pasujacych p&p (poza wersja usa) czyli albo rzezba w starym zderzaku, albo zmiana zderzaka na polift, albo szukac usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie kabelka pod który podpiąć to ja jakiś czas temu przeprowadzałem tą operację u siebie i jeśli chodzi o ori halo od polifta to są dwa kabelki biało-zielony i brązowy i pod takie przewody wpinamy halo w ori wtyczce ze integrowanymi przeciwmgielnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...