Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Woskowanie nadwozia po polerowaniu


EvilGucio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy klubowicze! Mam pytanie odnośnie woskowania samochodu po polerowaniu. Wczoraj zdążyłem sobie wypolerować cały przód i tylną klapę (efekt niesamowity) oraz ręcznie nawoskować. Dzisiaj postanowiłem dokończyć swoje dzieło i wypolerowałem resztę nadwozia. I w tym momencie rodzi się moje pytanie, za bardzo nie mam czasu aby ręcznie tarmosić się z tym woskiem a troche jest z tym roboty to jestem ciekaw czy pojechanie na karcher i oblanie auta ciepłym woskiem tak ze dwa razy załatwiło by sprawę? Może nie będzie tak ekstra jak przy ręcznym woskowaniu ale chodzi mi tutaj głownie o zabezpieczenie tej polerki tylko nie jestem pewien czy po sikaniu tym karcherem z woskiem nie zmyje się tej pasty polerskiej? Bo jeżeli nie to mogę śmiało leciec na karcher. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.msg2576183;topicseen

tutaj jest wątek o kosmetyce samochodów

ja bym odpuścił ten wosk w płynie z Kaerchera, nawet jeżeli jest oryginalny, to przeżytek, chcesz ładnie i solidnie nawoskować auto to koledzy pomogą dobrać odpowiedni wosk i do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/url]

tutaj jest wątek o kosmetyce samochodów

ja bym odpuścił ten wosk w płynie z Kaerchera, nawet jeżeli jest oryginalny, to przeżytek, chcesz ładnie i solidnie nawoskować auto to koledzy pomogą dobrać odpowiedni wosk i do roboty

kolega ma racje kaercher to nie zrobi tego co wlasna reka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wosk kaerchera sobie odpuść.

masz obawę o pastę polerską przecież po polerce pastę musisz usunąć,proponuje zakup dość drogiego wosku ale naprawdę wart swej ceny a i roboty przy jego nakładaniu nie ma prawie wcale bo nie zostawia białego pyłu jak większość wosków

http://www.autokosmetyki.pl/3m_polish_rosa_wysoko_wydajny_wosk_do_twardej_ochrony_lakieru_efekt_rosy_80345,p1227.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...