Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sajmon80

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sajmon80

  1. kolego wosk kaerchera sobie odpuść. masz obawę o pastę polerską przecież po polerce pastę musisz usunąć,proponuje zakup dość drogiego wosku ale naprawdę wart swej ceny a i roboty przy jego nakładaniu nie ma prawie wcale bo nie zostawia białego pyłu jak większość wosków http://www.autokosmetyki.pl/3m_polish_rosa_wysoko_wydajny_wosk_do_twardej_ochrony_lakieru_efekt_rosy_80345,p1227.html
  2. Mam zamiar założyć gazownie do autka,potrzebuję namiary na solidny warsztat. Jakiś polecacie sprawdzony w okolicy?
  3. musi tylko dobrze wyschnąć nalepiej ze dwa dni i będzie git
  4. siemanko ja malowałem plastiki od podłokietnika sprayem wyszło jak ori. Miałem obawy że to będzie schodzić i robiłem próbę na zbędnym tunelu ale po wyschnięciu jest git tym malowałem: http://www.ekwasek.pl/index.php?products=product&prod_id=124
  5. tu masz namiar na hurtownie która sprzedaje materiały na podsufitki: http://www.hurtowniatapicerska.pl/category/tkaniny-samochodowe
  6. głównie chodziło mi o przykładowe pokazanie pilota czy to nie jest jakiś bubel który po tygodniu rozpadnie mi się w ręcach...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:43_________________________________________________większość odwiedzających to forum to samochody na kłódki ma chyba pozamykane
  7. witam.chciałbym założyć u siebie w audiczce alarm i centralny (teraz mam centralny z kluczyka) kusi mnie pilot scyzoryk coś takiego: http://aukcjewp.wp.pl/alarm-centralny-zamek-4drzwi-syrenka-cz-uderzenia-i1377093273.html ale na tym allegro z jakością jest różnie. Macie u siebie coś podobnego założone co byście mogli polecić???
  8. sajmon80 odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    ok.sprawdzę bo możę faktycznie coś było grzebane...
  9. no radyjko muszę zmienić na gwałt bo słuchanie samego "fm" to żenujące trochę... właśnie słyszałem, że ta instalacja BRC Sequent 24 to dobry wybór....
  10. sajmon80 odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    niewiem od czego to zależy ale jak byłem po auto u sąsiadów na zachodzie to w innych Audiczkach lakier na tych listwach na klapie to zszedł całkowicie, widok nieciekawy (aż strach o swoje co będzie niedługo z tą listwą)
  11. pierwsze to muszę zmienić radio obecnie mam Audi Chorus by Blaupunkt do którego nie można podłączyć nawet zmieniarki...ale też na jakieś orginalne tylko cd.( które byście polecili ???) I instalka gazowa by się przydała.
  12. Moje Audi a4 Silnik 1.8 125km rok 99 Przebieg 205tyś. - 4 AIR-BAG - 2 elektryczne szyby - elektryczne lusterka podgrzewane - ABS - climatronic -składana tylna kanapa
  13. sajmon80 odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    ja mam polifta i też mam problem z tą listwą na klapie nad tablicą, mało tego w koncikach tej listwy wchodzi mi rdza na klapę...strasznie mnie to doskwiera. wrzucę niedługo foto.to będzie widać o co kaman.
  14. Świeżo zakupione Audi A4 1.8 rok 1999

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.