Treść opublikowana przez sajmon80
-
[ALL B5] Woskowanie nadwozia po polerowaniu
kolego wosk kaerchera sobie odpuść. masz obawę o pastę polerską przecież po polerce pastę musisz usunąć,proponuje zakup dość drogiego wosku ale naprawdę wart swej ceny a i roboty przy jego nakładaniu nie ma prawie wcale bo nie zostawia białego pyłu jak większość wosków http://www.autokosmetyki.pl/3m_polish_rosa_wysoko_wydajny_wosk_do_twardej_ochrony_lakieru_efekt_rosy_80345,p1227.html
-
[B5 ARG] Inowrocław"okolice" dobry gazownik
Mam zamiar założyć gazownie do autka,potrzebuję namiary na solidny warsztat. Jakiś polecacie sprawdzony w okolicy?
-
[ALL] Przemalowanie plastiku
musi tylko dobrze wyschnąć nalepiej ze dwa dni i będzie git
-
[ALL] Przemalowanie plastiku
siemanko ja malowałem plastiki od podłokietnika sprayem wyszło jak ori. Miałem obawy że to będzie schodzić i robiłem próbę na zbędnym tunelu ale po wyschnięciu jest git tym malowałem: http://www.ekwasek.pl/index.php?products=product&prod_id=124
-
[ALL B5] Podsufitka po praniu odkleiła się...
tu masz namiar na hurtownie która sprzedaje materiały na podsufitki: http://www.hurtowniatapicerska.pl/category/tkaniny-samochodowe
-
[B5 ARG] Alarm, centralny i pilot scyzoryk???
głównie chodziło mi o przykładowe pokazanie pilota czy to nie jest jakiś bubel który po tygodniu rozpadnie mi się w ręcach...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:43_________________________________________________większość odwiedzających to forum to samochody na kłódki ma chyba pozamykane
-
[B5 ARG] Alarm, centralny i pilot scyzoryk???
witam.chciałbym założyć u siebie w audiczce alarm i centralny (teraz mam centralny z kluczyka) kusi mnie pilot scyzoryk coś takiego: http://aukcjewp.wp.pl/alarm-centralny-zamek-4drzwi-syrenka-cz-uderzenia-i1377093273.html ale na tym allegro z jakością jest różnie. Macie u siebie coś podobnego założone co byście mogli polecić???
-
[ALL B5] Problem z rdzą
ok.sprawdzę bo możę faktycznie coś było grzebane...
-
[ARG B5] Moja świeżynka
no radyjko muszę zmienić na gwałt bo słuchanie samego "fm" to żenujące trochę... właśnie słyszałem, że ta instalacja BRC Sequent 24 to dobry wybór....
-
[ALL B5] Problem z rdzą
niewiem od czego to zależy ale jak byłem po auto u sąsiadów na zachodzie to w innych Audiczkach lakier na tych listwach na klapie to zszedł całkowicie, widok nieciekawy (aż strach o swoje co będzie niedługo z tą listwą)
-
[ARG B5] Moja świeżynka
pierwsze to muszę zmienić radio obecnie mam Audi Chorus by Blaupunkt do którego nie można podłączyć nawet zmieniarki...ale też na jakieś orginalne tylko cd.( które byście polecili ???) I instalka gazowa by się przydała.
-
[ARG B5] Moja świeżynka
Moje Audi a4 Silnik 1.8 125km rok 99 Przebieg 205tyś. - 4 AIR-BAG - 2 elektryczne szyby - elektryczne lusterka podgrzewane - ABS - climatronic -składana tylna kanapa
-
[ALL B5] Problem z rdzą
ja mam polifta i też mam problem z tą listwą na klapie nad tablicą, mało tego w koncikach tej listwy wchodzi mi rdza na klapę...strasznie mnie to doskwiera. wrzucę niedługo foto.to będzie widać o co kaman.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Świeżo zakupione Audi A4 1.8 rok 1999