Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] styropian w koło zapasowe


airbob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W swoim aucie b7 avant (jak u większości) mam we wnęce koła zapasowego styropian z miejscem na: podnośnik, hak, klucz, kompresorek, butlę z płynem naprawczym, ....

Wszystko to jest przykryte pokrywą plastikową w kształcie koła.

Chciałbym przejść na pełnowymiarowe koło zapasowe.

Jakie części są mi potrzebne aby tego dokonać (śruba mocująca, pokrywa, styropian w koło: na hak, lewarek, klucz, ...)

Może ktoś to ogarnął, jakoś nie mam zaufania do tych wynalazków (zestawów naprawczych).

Prosiłbym o podanie spisu potrzebnych części wraz z numerami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja mnie nie interesuje, nie bawi mnie walający się po bagażniku lewarek,hak i cała reszta.

Skoro były wersje z pełnowymiarowym kołem to ja chcę taką mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze jak wsadzisz tam styropian to pełnowymiarowe koło się nie zmieści. Trzeba chyba dokupić tylko taki mały styropian na te "szpargały" i wsadzasz to w koło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o takie rozwiązanie mi chodzi, wiem że są takie mniejsze styropiany, tylko nie znam ich numerów a po rozmowie w serwisie boję się zaryzykować z zamówieniem, mam wrażenie że eksperymentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wychodzi 8E9012109C (tool kit bag / for spare wheel with normal tire/ AVANT) lub 8E5012109 (tool kit bag / for models with detachable towing attachment (ball type))

To są numery wg www.vagcat.com i mogą się nie zgadzać, także załóż sobie tam konto, jeśli nie masz, i pogrzeb trochę w katalogu części. Najlepiej jak by ktoś w ETKA to sprawdził. Albo idź do tego serwisu i niech Ci dobiorą. Jak zamówią zły to oddasz, ale mi jeszcze się nie przytrafiło żeby coś pomylili. Masz te numery, które Ci sugerowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...