Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Dziwne drgania karoserii po wymianie poduszek.


xILukaszeKIx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczow!!! Mam problem który mnie bardzo zastanawia a mianowicie bylem zmuszony do wymiany poduszek pod silnikiem i skrzynia, ponieważ przy ruszaniu, przyspieszaniu, gwaltownyn zdejmowaniu nogi z pedalu gazu rzucalo okropnie silnikiem. Wymienilem wszystkie poduszki lacznie z ta przednia, juz nie pamietam jakiej firmy byly, ale po zalożeniu nowych objawy znikly. Wystapil inny problem ponieważ teraz na każdym biegu od 3 do 4 tyś obrotów samochod dostaje dziwnych drgań, są delikatne ale nigdy przetem nie wystapiły. Wydaje mi sie ze to nie jest wina poduszek ponieważ podczas ruszania, kiedy obroty spadna ponizej 900 obrotów i silnik dostaje najwiekszych drgań nie czuć żadnych stuków ani drgań. Może juz ktoś spotkał się z takimi objawami i zechce pomóc. Bardzo prosze o opinie i jakies podpowiedzi. Z góry wszystkim dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem albo nie firmowe te poduszki albo jakiś błąd podczas montażu, śruby dokręcane odpowiednim momentem czy na wyczucie? Jak na wolnych jest ok a przy wysokich trzęsie to auto wpada w rezonans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki kupilem nie firmowe, tzn takie dostalem w zaprzyjaznionym sklepie i mysle ze jakiegos szajsu mi nie sprzedali. A śruby dokręcalem z wyczuciem acz kolwiek mocno. Zastanawia czy to moze byc wina poduszek, moze to jest jakas inna przyczyna, zurzyta plecionka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...