Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Po zmianie wtrysków z AHU na końcówki ASV strasznie zmulony!


markus85

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie, mianowicie miałem całe wtryski od ASV oraz AFN tyle że AFN lały, więc przerzuciłem końcówki z ASV do sztyc AFN (podobno silnik ciszej pracuje).

Objaw po założeniu wtrysków jest taki że auto jest strasznie zmulone, na zwykłych AHU latało 2x lepiej. Nie ma gwałtownego szarpnięcia i odejścia tylko powoli się zbiera, czuć jednak jak turbo się załącza ale nie idzie tak jak trzeba.

Wtryski przez przekładką końcówek sztyc sprawdzone i ASV były ok a AFN lały dlatego ich nie wkładałem.

Ustawiłem dawkę na 2,4mg, muszę przestawić jeszcze kąt ponieważ był na 000 lecz po próbie ustawienia poszedł do 014 i nie drgnie dalej.

w grupie 13 odpowiednio wartości pokazuje:

Cyl 1 -028

Cyl 2 -1,04

Cyl 3 1,88

Cyl 4 -0,56

Macie może jakieś pomysły? nie wiem czy kombinować z kątem czy wrócić do starych chwilowo.

Pozdrawiam i thx za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ladnie szmata poczysciles koncówki wtrysków to zacznij szukac drugich.

zamiast sie bawic w przekładki koncówek trzeba było przełozyc złącze elektryczne wtrysku sterujacego i bys miał problem z bani...

daj do sprawdzenia te wtryski - jak pracuja - purchaja i w ogole przy jakim cisnieniu maja otwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przełożeniu końcówek trzeba ustawić podkładkami ciśnie otwarcia, pewnie tego nie zrobiłeś i teraz jest lipa, korekcje ciągle są takie same czy zmieniają się po minucie logowania tam gdzie jest 1 robi się np.0,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przełożeniu dałem nowe podkładki pod wtryski, przestawiłem kąt i zmieniłem dawkę, jako że jutr lecę w trasę stare wtryski wleciały z powrotem do auta i od razu inna jazda.

O jakich kolego podkładkach mówisz? tych pod sprężynkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...