Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylnie głośniki A4


Rekomendowane odpowiedzi

17cm nie wsadzisz bo takich nie ma :naughty: Jakie wchodzą to nie wiem dokładnie ale chyba 13stki, niech wypowiedzą sie właściciele Avantów.

A zapytam co masz z przodu? Jak zwykłe ori Audi to lepiej zajmij się przodem niż tyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze glosniki 17cm istnieja - przynajmniej tak jest napisane na pudelkach :wink4:. Wprowadza to jeszcze wiekszy zamet w glowach klientow ale nie zmienia faktu, ze mozna je montowac w standartowych miejscach przeznaczonych na glosniki 16cm :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciezki temat zeby wsadzic tak duze glosniki ale dla chcacego nic trudnego. Jezeli do przodu da sie wstawic 16cm glosniki (bylo to poruszane na forum w zrob to sam) to do tylu tez sie pewnie da bede probowal cos zmontowac jak tylko sie cieplej zrobi bo teraz pizga w lapska. Narazie proponuje wstawic 16 na przod i jakas skrzynie do bagaznika i bedzie juz ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do zamontowania głośnikówo roozmiarze 16,5cm. Jest mozliwość wstawienia takiego rozmiaru po dokupieniu przejściówek do tyłu ponieważ otworu nie są w kształcie koła (taki mały psikus ze strony audi) albo kombinowaniu coś samemu.

Jednak trzeba też brać pod uwagę wygłuszenia tylnej półki ponieważ przy większej mocy wszystko wpada w rezonans i zamiast uśmiechu na twarzy maluje się zdziwnienie" zamontowałem dobrej klasy głośniki a tu lipa nie grają"

u siebie mam zamontowane phonocary serii titanium(nie polecam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygłuszenia tylnej półki

a gdzie takowa półka w Avancie jest "zainstalowana" .. :mysli:

Więc tak, audio mam prześwietlone (mam 00r ale chyba przed liftem bylo tak samo)

przód - 13 najprawdopodobniej Nokii - kiepścizna

zamieniłem na 13 na adapterach JBL 2105 - lepiej, niewiele lepiej ale lepiej.. lecz to jednak 13

wkońcu wrzuciłem kompletne BOSE i teraz jestem bardzo zadowolony, moim zdaniem z 13 nie wyciśnie się więcej z rozsądnym budżetem.

tył - masz 16 nokii - gra tak sobie ale rużnicę teraz na nowym sprzęcie czuję strasznie..

subwoofer jeśli masz to Noki i ma on wzmachol na tylne głośniki coś tam pyka ale dopuki nie zmieniłem zestawu to nawet myślałem że grało to świetnie, to samo mówili moi ziomale.

na twoim miejscu tył zostawiłbym w spokoju i zajął się przodem, najniższym kosztem to kup panele i wsadz 16 na przedzie i będziesz zadowolony + coś w bagarzniku

ponadto obowiązkowo dobrze wygłuszyć/uszczelnić drzwi na poczatek - naprawdę wielu to pomija a to skuteczny sposób aby poprawić dźwięk w aucie..

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...