[B5 AHU] poszukuję zmieniarki

adaxdk

witam mam radio "Audi Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.)". Kupiłem autko niedawno. nie chce wywalać oryginalnego radia z przyczyn estetycznych. pilnie potrzebuję zmieniarki do niego, a że jestem cienki w tych sprawach, prośba do Was. Jaki model, ile kosztuje, gdzie szukać ?

dodam, iż w samochodzie w bagażniku znalazłem uchwyt na zmieniarkę i kable (2x czincz, czerowny i chyba czarny albo biały), które w domyśle są do właśnie zmieniarki.

hlp, :blink::notworthy:

pozdrawiam.

Kolego radio chorus I nie ma sterowania zmieniarką z tego powodu je wywaliłem musisz kupić radio concert I wygląda prawie tak samo ale ma sterowanie zmieniarką.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 17:07_________________________________________________Widocznie ktoś u ciebie sprzedał komplet radio+ zmieniara i włożył chorusa bo tani a kalbe zostawił bo wyciągnąć je toduży problem.