Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z drzwiami pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam;

W pierwszej kolejności chce się przywitać i pozdrowić wszystkich klubowiczów.

Pojawił się u mnie problem. Nie mogę otworzyć przednich drzwi pasażera. Wygląda na to że sterownik centralnego zamka nie działa. Wie ktoś może co zrobić żeby jakimś cudem otworzyć te drzwi? Do tego dioda od immo na drzwiach kierowcy przestała mrygać, kierunki podczas zamykania również, zapala się natomiast podświetlenie awaryjnych, hmm? Pozostałe drzwi zamykają się i otwierają normalnie. Aha no i na FIS'ie cały czas pokazuje że drzwi kierowcy są otwarte, co to może być?

Pozdrawiam

Opublikowano
W pierwszej kolejności chce się przywitać i pozdrowić wszystkich klubowiczów.

Do tego jest odpowiednie miejsce.

Co do problemu to chyba tylko podpiac pod VAG-a.

Opublikowano

nie masz czasem ustawionego zamykania (automatycznego) drzwi gdy już jedziesz autem ?

(powyzej 15 km/h zdaje się ) ?

Ale chyba jednak coś w drzwiach jest uszkodzone...

zobacz czy możesz zamknąć drzwi od wewnatrz i czy po otwarciu bedzie ok...

ale jeszcze ta dioda i kierunki ?? :neutral:

Opublikowano
  • Autor

Doczytałem się że przyczyną może być zaśniedziałe połączenie przewodów sterowania szybami i centralnym, które jest w słupku, tylko pytanie teraz jak się tam dostać, rozebrać skoro drzwi są na stałe zamknięte? da się je jakoś manualnie otworzyć np. cudem odkręcając boczek/tapicerke drzwi?

Opublikowano
Doczytałem się że przyczyną może być zaśniedziałe połączenie przewodów sterowania szybami i centralnym,

a można wiedzieć gdzie ?

Ale to fakt, to coś w drzwiach na mój gust...

Tylko te cholerne świecidełka jeszcze (dioda i kierunki).

Wariuje coś ?

Opublikowano
  • Autor

a można wiedzieć gdzie ?

Elsa...

[ Dodano: 2006-10-03, 15:49 ]

Hmmm problem nadal istnieje nikt nie poratuje? zostaje mi norweskie ASO i wydanie walizki $, hmm jakos mi sie to nie usmiecha...

[ Dodano: 2006-10-06, 20:29 ]

Problem drzwi rozwiązał się sam, tzn. odpowiedzialnym za błedy centralnego zamka okazał się rozładowujący się akumulator. Troche dziwne, że jest to jakos zależne od siebie. Jedyne co mnie jeszcze martwi to mrugająca lampka świateł awaryjnych...wiecie co to może być?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.