Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Alternatywa dla ori buzera


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otórz nie dziala mi buzer ostrezen jak i zapalonych swiatel przy otwartych drzwiach, najpierw dzialal pozniej nie, pozniej znowu i obecnie nie dziala.

nie chce kupywac na alledrogow ciemno za 60 zl i sie okaze ze to nie to wiec chcialbym narazie jakims tanim zastepstwem to sprawdzic

w liczniku mam taki wpinany buzer

glosniczek_1.jpg

g_osnieczek_2.jpg

na alledrogo sa dostepne takie mini glosniczki

1757822142

jak dorobic te dwie miedziane igielki które wchodza w uklad scalony

i czy takie rozwiazanie bedzie dzialac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a na alle drogo wołają 5 dych plus kw za sam glosniczek ale właśnie chodZi o to skąd te szpilki wziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bediks - równie dobrze możesz mieć głośniczek 32 omowy - działa w 100% bo sam taki wstawiłem do siebie ze starych słuchawek od walkmana. Szpilki, o które pytasz, są to najzwyklejsze piny stosowane na płytach głównych komputerów do podpięcia np. portu szeregowego. Musisz je tylko dolutować do nowego sprawnego głośniczka i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja kupiłem za 2 zl w elektornicznym jakis glosniczek z 2 przeowdami , a ze nie umiem lutowac zawinalem przewody dookola tych "cycków" po starym glosnickzu i dziala juz pol roku :)[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 22:12_________________________________________________prawde mowiac fuszera na maxa ale nie mam reki do tego i udalo sie :) zero problemu a przypomnienie o wl siwatlach niezbedne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSL24333.jpg

fuszera to popotarz na moje dzielo :kox: moze to nie mastersztyk lutowania ale po podlaczeniu dziala !!!! :thumbup:

fakt mialem z tym troche problemów

pod obudowa biala od zegarów nie miescil sie bo jedyne zepsute sluchawki jakie mialem to gosniki po 40 mm mialy a ori 30 mm, wiec przykleilem glosnik na obudowe tasma dwustronna a przewod przeciagnalem przez otwor obudowy na glosniczkiem i piny wetknalem do otworów srubstakiem, piny wyrwalem ze starego cd romu, jak to moja kobieta ogladala co ja rzezbie na tych zegarach to sie za glowe zlapala :kox:

ale jak mówilem dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...