Jump to content
IGNORED

AirBag - 1 Fault Found

SebMis
 Share

Recommended Posts

Mam bład poduchy:

01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)

32-10 - Resistance too High - Intermittent

zapaliła mi się kontrolka po jeździe z dzieciakiem na foteliku, który kopał bez przerwy w fotel pasażera, od tego momentu zapaliła się kontrolka AirBag, podłączyłem vaga i wyszedł powyższy błąd, poszperałem troszkę na forach i wyczytałem żeby sprawdzić kable pod fotelem i trzymają się jak noofki nic nawet nie draśnięte.

Co może być jeszcze przyczyną może ktoś miał coś podobnego?

SebMis, a rozlanczales te kable i zlanczales i po wykasowaniu bledu dalej sie pojawia??

kabli nie rozłączałem bo te wtyczki siedzą bardzo pewnie i wyglądają jak nowe (zresztą nie mam pojęcia jak je rozłączyć żeby nie ich połamać)

po wykasowaniu błędu niestety pojawia się znowu :(

kabli nie rozłączałem bo te wtyczki siedzą bardzo pewnie i wyglądają jak nowe (zresztą nie mam pojęcia jak je rozłączyć żeby nie ich połamać)

po wykasowaniu błędu niestety pojawia się znowu :(

pojawiło się odrazu po skasowniu??? te wtyczki we wszystkich samochodach mają tendencje do przetywania, mój bracki tylko mi fotel przesunął i airbag sie zaczał swiecić... rozłącz, wyczyść złącz i ew. zabezpiecz taśmą, w renówkach w serwisie lutują na stałe jak się za często pojawia.....

witam,

odgrzebie temat,

mam problem właśnie z tym błędem, już dwa razy pojawiał mi się i rozłączenie wtyczki i podłączenie pomagało na kilka miesięcy, kilka dni temu pojawił się znów i rozłaczanie nie pomaga, rozebrałem wtyczkę bo chciałem zlutować ale we wtyczce znajduje się dziwna blaszka która tak jakby dociska piny ale jest z jednego kawałka metalu a dotyka dwóch pinów i jeszcze we wtyczce sa dwa kabelki a w gniazdku trzy i niewiem jak poradzić sobie z tym problemem