Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Ramka Grila do b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie potrzebuje numeru czesci czy jest - wychodzi sama ramka grila ta do okoła ta nikolowa

i jaka cena w aso - moze ma ktos ją na zbyciu

i czy rozni sie do s-line i zwyklego

Opublikowano

Nie występuje sama ramka grilla chromowana w ASO

Opublikowano

grill s-line od zwykłego jest wyższy - zatem ramka jest wyższa/ma większy obwód

Opublikowano
  • Autor

dobra to jeszcze jedno pytanie - znalazlem na allegro dwa grille do s-line i teraz nie wiem o co kaman

moze ktos mi to wytlumaczyc

1 1789803972.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1792742602.jpg

Uploaded with ImageShack.us2

ja mam tą drugą a ale o co kaman z tą pierwszą poza roznica w zamontowaniu tablicy czy to jakies starsze nowsze ?

Opublikowano

poza blendą od tablicy niczym się nie różni - to identyko grill jak Twój :wink4:

Opublikowano

poza blendą od tablicy niczym się nie różni - to identyko grill jak Twój :wink4:

z drobną uwagą .. w drugim przypadku, żeby było jak należy potrzebna jest taka gumowa wkładka, w którą wkładasz tablicę i dopiero na wierzch blenda

8E0 807 083 A lub B .. nie wiem czy się różnią te łączniki (tak to jest nazwane w ETCE)

ETKA rysunek: 807-35

PS.

grill S-Line i S4 ma te same rozmiary

Opublikowano
  • Autor

aha kumam juz wiecej

a teraz ta atrapa co oniej powiecie bo juz zglupialem

1772156065.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 14:46_________________________________________________reasumujac sa tak na szybko dwa grile s-line

a ktory jest nowszy czy lepszy gorszy |?

Opublikowano

IMO nie ma lepszy/gorszy - tylko wygląd.

Na tym co pokazałeś na końcu masz chyba amerykańską blendę - do tego nie założysz tablicy.

IMO: potrzebujesz grilla do zderzaka S Line, na pewno możesz użyć S Line i S4 - znaczki można przekładać (mozesz mieć S-line, S4, quattro lub nic)

grill S4 http://www.elget.pl/web_images/allegro/zderzak_grill/grill_s4_front1.jpg

grill sline z amerykańską blendą - tak mi się wydaje że to amerykanie mogą nie mieć tablicy z przodu ;) - ale głowy nie dam

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/248666_224370164257541_100000536780507_903616_3839639_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/250016_224370494257508_100000536780507_903628_2954803_n.jpg[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 17:16_________________________________________________Dzo- Dzo podeślij mi na PW maila to wyślę CI w łordzie opis zderzaków i grilków - to możę coś Ci się więcej wyjaśni :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.