Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Pytanie odnosnie rezerwy i czujnika temperatury


mati101086

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam nowy temat gdyz nie znalazlem odpowiedzi na swoje pytanie na forum mianowicie

czy w 1z jest sygnal dzwiekowy podczas zapalania sie rezerwy ? bo u mnie sygnal nie dziala a wydawalo mi sie ze byl

mam czyjnik temp. miedzy chlodnica a zderzakiem samochodu a na blacie nie wyswietla temp jak zdiagnozowac moj problem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladam nowy temat gdyz nie znalazlem odpowiedzi na swoje pytanie na forum mianowicie

czy w 1z jest sygnal dzwiekowy podczas zapalania sie rezerwy ? bo u mnie sygnal nie dziala a wydawalo mi sie ze byl

mam czyjnik temp. miedzy chlodnica a zderzakiem samochodu a na blacie nie wyswietla temp jak zdiagnozowac moj problem :confused4:

Nie masz wyświetlacza w zegarach a czujnik o którym piszesz jest od klimy, możesz go też wykorzystać do wyświetlania temperatury w liczniku tylko musisz dołożyc właśnie owy wyświetlacz :good:

Co do pierwszego pytania to powinno być przerazliwe piiiii :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy działa ci sygnalizacja włączonych świateł jak wyciągniesz kluczyk i otworzysz drzwi kierowcy jak nie to masz głośniczek w liczniku do wymiany.[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 16:48_________________________________________________co do czujnika temperatury zewnętrznej to musisz sprawdzić w liczniku czy masz włożony wyświetlacz albo czy dochodzi kabelek do licznika od wskaźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...