Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Uszkodzony lewy błotnik :/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś na parkingu jakiś typ mi auto stuknął :ranting1: Uszkodzenie widoczne na zdjęciach. Mam opłacone autocasco (PZU), ile powinni mi wypłacić żebym nie dokładał do interesu?

p1010100hv7.th.jpg p1010102fm4.th.jpg p1010105th8.th.jpg p1010106ht9.th.jpg

Opublikowano

witam fana PF - szacunek - najlepsza grupa swiata '-)

a za podobna usterke (tyle ze tylne nadkole) dostalem od PZU 2100 PLN

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo :) (jedziesz do spodka 1 marca?)

Za przedni chyba tyle nie dostanę? Jaki mniej więcej będzie koszt naprawy/wymiany ?

Opublikowano

powiem Ci ze chetnie bym sie przejechal, ale nie wiem jak z czasem

nie wiesz moze czy jest w sprzedazy Pigs and Pyramids? (lekki OT)

za przedni dostaniesz pewno mniej, bo jest to element wymienny

mysle ze nie powinno to przekroczyc 1000 PLN

Opublikowano
  • Autor

Oj nie wiem czy jest w sprzedaży.

A nie lepiej było by mi oddać auto do ASO żeby tam wszystko zrobili?

Opublikowano

oczywiscie ze lepiej

ale pamietaj ze ubezpieczyciel zanizy Ci na 100% wartosc szkody, bo w ASO zawsze naprawa wychodzi drozej

ot, taka zlodziejska praktyka

Opublikowano

Ja robiłbym w ASO.

Pytanko, czy jest sprawca szkody, czy naprawa idzie z autocasco.

Ale, w zasadzie to nie ma różnicy.

Trzeba zakładać ori błotnik i dopilnować w warsztacie czy to zrbią, bo sa różne kombinacje.

Założą podróbkę, nie ma właściciela i wcisną mu ciemnotę, że błotnik jest oryginalny.

Pilnować, pilnować i jeszcze raz pilnować.

Opublikowano
  • Autor

Naprawa pójdzie z autocasco. I będzie to jednak wypłata kasy a nie naprawa w ASO. Z tego co znalazłem to ori błotnik kosztuje jakieś 700zł. Oprócz tego ile wyniesie jego malowanie? Z 500zł? Czy jego montaż jest bardzo skomplikowany? We wtorek lub środę będzie wycena i nie wiem na ile minimalnie mam się zgodzić. Mam też znajomego mechanika-blacharza, który mógłby zająć się naprawą tego za free. Da się to w miarę przyzwoicie zrobić czy kupować nowy i nie bawić się w klepanie i szpachlowanie?

Opublikowano

Glupia prowizorka podjedz do jakiejs L-ki gdzie bedzie siedział instruktor, spytaj sie czy mozesz pozyczyc ten znaczek "L" z dachu.

W jego podstawie jest dobry magnez i można nim cuda zdziałać ;] ( na masce/klapie czy drzwiach - duża powierzchnia w miarę cienka blacha), spróbuj może Ci sie uda "wyklepać" zderzak :chytry:

Opublikowano

bierz 1000zł z PZU za 300 wyklepiesz a reszta na dodatki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.