Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] PROBLEMY 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Auto mojego znajomego to A4B5 1.8 125ps instalacja LPG sekwencja. Ostatnio na benzynie lekko szarpie szczegolnie na zimnym. Na LPG problem nie występuje, pojawiło sie tez szarpanie przy przelaczaniu na benzyne w druga strone wogole nie czuc nic.

Podaje kody z Vaga nie wszystkie pewnie maja zwiazek z tym co sie dzieje bo jakis czas temu padl mu akumulator. Prosze o jakies rady bo chlopak jedzie w trase ponad 1tys km i sie stresuje ze wroci na lawecie Do tej pory z autem nie ma problemu przejechane w krotkim czasie 20tys na LPG ( w jakies 8 miesiecy ).

8 Faults Found:

18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low

P1602 - 35-10 - - - Intermittent

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

00561 - Mixture Adaptation

14-10 - Adaptation Limit (Add) Exceeded - Intermittent

00532 - Supply Voltage B+

07-10 - Signal to Low - Intermittent

00561 - Mixture Adaptation

12-10 - Adaptation Limit (Mul) Exceeded - Intermittent

16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit

P0130 - 35-10 - - - Intermittent

17734 - Knock-Control: Cylinder 2: Regulation Limit Exceeded

P1326 - 35-10 - - - Intermittent

00670 - Throttle Position Sensor (G127)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Opublikowano

Na początek wykasuj błędy bo część może być powiązana z odłączanym akumulatorem i już nieaktualna. Zobaczysz co zostanie, podejrzewam że lpg źle ustawiona, czytaj uboga mieszanka.

Opublikowano
  • Autor

Błędy skasowane po 40km dziś przejechanych nie wróciły. Mówisz, że LPG źle ustawione a problemy są na benzynie ?

Opublikowano

Możliwe że ecu benzyny zaadoptował się do warunków na lpg. Skasuj korekty paliwowe (czyli skasuj błędy nawet jeśli ich nie będzie) i pojeździj na samej benzynie aby zaadoptował się do nowych warunków (około 50km) i wtedy będzie można sprawdzić błędy i czy nadal jest problem na benzynie.

Opublikowano
  • Autor

Potestuje i wróce jeśli będą dalej jakieś problemy.

Jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły niech pisze wątek będę przeglądał.

Dzięki.

Opublikowano

jak szarpie na zimnym to może świece? Na gazie podobno trzeba wymieniać co kilkanaście tyś km. Może też brudna przepustnica? U mnie też rano czuć na benzynie, że nierówno chodzi, telepie nim. Gdy w listopadzie zakładałem nowe świece, tego nie było, obstawiam, że to to jest przyczyną.

Opublikowano

Ja mialem podobnie, na benzynie mulil do tego, jak wypialem czujnik temperatury to chodzil normalnie, stwierdzilem ze czujnik, wymienilem i nic ... do gaziarza, podpial pob kompa, wymiel filtr gazu, korekcja map (regulacja gazu) i wszystko śmiga jak należy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.