Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwne zachowanie nawiewu


xlukk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od początku zakupu autka, jeździłem z klimą/w trybie ECONO BEZ świecących diód obok przycisków od regulacji miejsca nawiewu (szyba/twarz/nogi). Nie włączając nawiewu na konkretne kratki, sądziłem, iż powietrze jest dzielone po równo między wszystkie nawiewy. I tak też było, ustawiając np. na 18C wiało mi m.in. po twarzy z lewej strony (od strony okna) oraz z kratki srodkowej.

Dziś rano, wsiadając i ustawiając temp. na 25C zauważyłem, iż ze środkowych kratek nie leci powietrze :/ Co ciekawe powietrze leci z kratki od strony szyby. Co ciekawsze po WŁĄCZENIU nawiewu na twarz na panelu (żaświecając czerwoną diodkę) powietrze na twarz ze środkowych kratek leci :blink:

I teraz pytanie, co się stało? Czy tak powinno być? (wydaję mi się, że nie). Z kolei gdyby coś było zablokowane to chyba po wciśnięciu przycisku z nawiewem na twarz, też by nie działało?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałes w trybie AUTO więc sam dostosował sobie miejsce nawiewu powietrza. Wszystko jest dobrze, Dla pełnej pewności możesz podpiąc VAG-a i sprawdzic błędy ale tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...