Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Wskaźnik temperatury silnika - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam miam problem ze wskażnikiem temp. silnika początkowo gdy kupiłem auto cały czas wisiał na 60 czasami podskoczył wyżej po czym znowu na 60,wiec wymieniłem termostat oraz czujnik i co prawda jest lepiej ale auto nie osiage do końca temp 90 stapni tylko 80 - 85 a jeżeli jade szybko po autostradzie to spada nawet poniżej 80.Wczoraj zrobiłem sobie rajdzik po autostradzie jechałem dłuższy okres czasu 200 - 220 i temperatura spadła pawet poniżej 70 przy -2 stapniach.Czy wie ktoś może co to może być?

Opublikowano

U mnie też jest podobnie a może jeszcze gorzej bo na wskaźniku wogóle sie nie podnosi a na klimatroniku jest około60 stopni. Może to dlatego że robie krótkie trasy max 30km ale myśe ze i tak te 90 st powinno być :mysli:

Opublikowano

U mnie też jest podobnie a może jeszcze gorzej bo na wskaźniku wogóle sie nie podnosi a na klimatroniku jest około60 stopni. Może to dlatego że robie krótkie trasy max 30km ale myśe ze i tak te 90 st powinno być :mysli:

ok 90st to już powinieneś mieć po ok 8km bylejakiej jazdy!!! więc termostat do wymiany skoro na klimatroniku pokazuje Ci tylko 60st.

Opublikowano

Wymień termostat ( tylko nie żałuj kasy i kup ori) i będzie po problemie.

Autko mnie paliwka spali itp.itd.

Opublikowano

U mnie też jest podobnie a może jeszcze gorzej bo na wskaźniku wogóle sie nie podnosi a na klimatroniku jest około60 stopni. Może to dlatego że robie krótkie trasy max 30km ale myśe ze i tak te 90 st powinno być :mysli:

jak złapie 90stopni to nie zalezy z jaka będziesz jechał prędkością to temperatura może sie wachac jedynie jakieś 3-4 stopnie w gór lub w dół ale w okolicach 90stopni[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 21:28 _________________________________________________

Wymień termostat ( tylko nie żałuj kasy i kup ori) i będzie po problemie.

Autko mnie paliwka spali itp.itd.

Ja wymieniałem u siebie termostat i kupiłem jakiś niemiecki za 25 zł i śmiga bez zarzutu na wskażniku jak 90 stopni :wink4: Nowy termostat nie znaczy że jest dobry !!!!!!!!!!!!! :kwasny:

Opublikowano

Ok dzięki za pomoc, może polecacie jakąś firmę ?

Opublikowano

Podłączę sie do tematu.

Jaka powinna być prawidłowa temperatura na kanale 49 (ciecz) i 51 (silnik)?

Opublikowano

49 kanał - temperatura cieczy chłodzącej (89-92) 51- temperatura na bloku silnika( 90)

Opublikowano
  • Autor

A wskazówka jest dokładnier na 90 czy troszke poniże?j

Opublikowano

U mnie tak na prawde jak sie przyjrzeć dokładnie to mam z 1/4 milimetra poniżej 90stopni na wskażniku ale na klimietronik wskazuje dokładnie co do 1 stopnia ale wskażnik nie jest aż tak dokładny i to nie jest żadna wada :wink4:

Opublikowano

Jednak na kanale 51 jest temperatura silnika!

Opublikowano

Jednak na kanale 51 jest temperatura silnika!

masz racje pomyrdało mi się ale wszyscy chyba wiedzieli o co chodzi, już poprawiłem :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no dobra to teraz tak ... z pozycji kierowcy jak patrze to jest o grubość wskazówki ponad 80 stopni (podziałka co 20 60...80...100....120 ) mowa o temp bloku silnika a jak sie wychyle na prost wskaźnika to to jest prawie idealnie pomiędzy 80 a 100 czyli ok 90 może ciut poniżej .. i co ? :tongue4: wiem wiem VAG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.