Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Ciągle smierdzi sprzęgło


speed22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów :hi: mam taki o to problem: mianowicie na ostatnim zlociku trochę poszalałem na "ćwiartce" i podczas jednego ze startów przy ostrym ruszaniu auto zamiast się rozpędzać jechało tylko 20km/h i strasznie zaczęło śmierdzieć sprzęgło :wallbash: więc od razu się zatrzymałem i dałem odpocząć chwile aucie. Po chwili auto już normalnie jechało. Dodam, że sprzęgło nie śliska się na żadnym biegu, tylko ciągle śmierdzi :thumbdown: Początkowo myślałem, że to ten zapach się utrzymuje pod maską ale mija 4 dzień i ciągle śmierdzi :wallbash: Domyślam się, że czeka mnie wymiana sprzęgła na nowe. Mam zamiar zawirusować Audianke na wiosnę i wymienić kilka gratów żeby osiągnąć 190km. Wyczytałem na forum, że najlepiej będzie wsadzić seryjne sprzęgło bo i tak wytrzyma 190KM tylko czy one nie wywinie podobnego numeru??

Proszę o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisu wynika że porządnie przypaliłeś a śmierdzi dlatego że przy każdym użyciu sprzęgła jest ścierane pozostałości spalonej okładziny i może to potrwać a co do nowego sprzęgła to myślę że też dasz mu radę lub nie to wszystko zalerzy od ciebie zanim będziesz pamiętał wydaną kwotę na naprawę będzie dobrze dziełeć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa dalej ciągle śmierdzi ;( a zrobiłem już sporo kilometrów, więc to nie resztki okładzin :wallbash: Tylko czemu nie ma żadnych objaw innych typu ślizgania się przy butowaniu?? Tak czy siak raczej już do wymiany sprzęgło się nadaje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...