Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z oświetleniem i alarmem


ludi_a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Koledzy mam problem ze swoim autem, w sumie to dwa...

A więc mam a4 b5 99' i mam do niego 2 scyzoryki, które nie działają...tzn. w ogóle nie reagują. Oczywiście wymieniłem bateryjki i byłem u kilku "znawców". Jeden z tych czarodziei próbował zakodować te kluczyki, przez kompa się nie udało, więc próbował manualnie(klucz w zapłon i w zamku "zamknij, przytrzymaj, naciścij otwórz, później zamknij......itd.") Nawet sam na necie gdzieś wynalazłem takie sposoby, ale to nic nie daje... Drugi powiedział mi, że to może być "jakiś czujnik(chyba przechyłu czy coś), który znajduje się w drzwiach przy zamku,ale później uznał, że to nie jest to bo gdyby to było to nie świeciłaby się któraś z obrysówek w drzwiach,a świecą wszystkie. Powiedział mi że to moduł komfortu znajdujący się pod fotelem kierowcy---uznał tak jak powiedziałem o drugim problemie jakim jest podświetlenie auta.... i to jest ten mój drugi problem. Jak włączę światełka podświetlające wnętrze auta na pozycję "drzwi, czyli zapalają się przy otworzeniu dzrwi" to gdy w czasie jazdy wpadne w dziurę, czy na jakiś przechył zapalają się same. Może ktoś podpowie mi co to może być i jak się z tym uporać. Z góry dzięki za pomoc, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaki masz nr pompki , może nie obsługuje zdalnego sterowania/ mogla być wymieniona/ Co do światełek to albo jakiś przewód między drzwiami jest walnięty , albo stycznik w zamku drzwi . W twoim aucie "okrojony" moduł komfortu znajduje się w pompce. Zacznij od pompki , jaki nr > Jak by co to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jak znajde tą pompkę?...może jak wygląda i gdzie się znajduje, bo coś słyszałem że moduł jest gdzieś pod fotelem kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc sprawdziłem ten numer pompki. Nr: 8LO 862 257 L, i powyżej tego numeru, obok znaku audi jest jeszcze taki: PP GF30.

Kolego ten numer musi być zgodny z numerem na innej części? I skąd będę wiedział czy taki powinien być??

Dzięki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...