-
ludi_a4 obserwuje zawartość Komunikat OIL SENSOR
-
Komunikat OIL SENSOR
Witam Grono ?? Pacjent a4 B5 1.9AHU końcówka 1999r , licznik tzw. Pół-Fis. Wyświetla mi się komunikat OIL SENSOR, nie zawsze... Ale przeważnie się wyświetla. Wyłączał ktoś to VCDS'EM? Podobno można to zrobić, tylko nie mam pojęcia jak się za to zabrac. Z góry dzięki wielkie za pomoc ? pozdro ?
-
Brak świateł cofania
Dokładnie-czujnik wstecznego przy skrzyni... miałem to samo...jak trzymałem ręką gałkę na wstecznym to były światła[emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pianka w drzwiach i wygłuszanie drzwi
Super ta zabudowa[emoji108][emoji6] Kto to ma? Jak to zwymiarować? Ile cm zapasu jest na głośnik wewnątrz? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 polift - gałka z b7
Podpinam się pod temat...też mam to w planach[emoji3] Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem po wymianie oświetlenia na Led
W polifcie polaryzacja nie jest odwrócona, więc ja z tym kłopotu nie miałem...elektrykiem co prawda nie jestem ale myślę że może być że masa jest wspólna Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem po wymianie oświetlenia na Led
A regulator napięcia sprawdzałeś? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem po wymianie oświetlenia na Led
Wina może leżeć w żarówce led, można spróbować włożyć ją w inne miejsce pod innym bezpiecznikiem, a najprościej spróbować inną żarówką Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem po wymianie oświetlenia na Led
Próbowałeś na zwykłej żarówce, bądź innym Led? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica S4 B6 & Gałka S3 8l & Ręczny S4 B5 - Pikowana skóra czerwona nić
Jaki koszt obszycia ręcznego? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
ludi_a4 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Wyrównanie koloru malowanego elementu
Na pewno dobra profesjonalna polerka całego auta zrobi dobrą robotę,( widać jak zmęczone są pozostałe elementy)...ale jeśli pomalowane jest innym odcieniem i tak będzie widoczne Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Radio Clarion+ głośniki Hertz + Ori SuB????
To wezmę tego suba i jak znajdę czas trzeba będzie modzić[emoji6] Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Radio Clarion+ głośniki Hertz + Ori SuB????
Te ori suby mają wbudowany wzmacniacz, tak? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Radio Clarion+ głośniki Hertz + Ori SuB????
Witam Kolegów. Próbowałem znaleźć coś, ale nie mogę. Więc tak... sprzedałem skrzynkę, bo potrzebuję miejsca na wózek w moim Avancie... Zmieniłem głośniki na separowany zestaw od Hertz, mam radio Clariona z dość rozbudowanymi filtrami i osobnym wyjściem na wzmacniacz, wszystko ładnie, czysto gra...tylko ten brak bassu mnie dobija[emoji48] Mam do wzięcia od znajomego ori suba w boczek za 50zł.... i tutaj moje pytanie czy jest możliwość podłączenia ori suba do wyjścia na suba w moim Clarionie??? Dużo z tym zabawy?? Próbował ktoś już tego??? Z góry dzięki wielkie za pomoc[emoji6] Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN 99' teraz to około 475 tyś....więc dopiero dotarty[emoji6][emoji23] Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana głośników Avant
Panowie I gdzie zamawiać??? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka