Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(B5 1,8T) Co on na filmie kombinuje z tą rurką ?


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czy zna ktoś język angielski i potrafi przetłumaczyć komentarze pod filmen a w ogóle - co on na filmie kombinuje z tą rurką ?

http://pl.youtube.com/watch?v=u3s0nJ3pFHY&feature=related

adres do strony jest tu:

http://pl.youtube.com/watch?v=u3s0nJ3pFHY&feature=related

komentarze przykładowo:

tanergs1 (1 dzień temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz yes

rundemcee (1 dzień temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz seafoam in your turbocharger? is that even good for the turbo. ive used it on an n/a car before but i dont know how it would affect the turbo..

krispyn2dc (1 dzień temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam Odpowiedz I didn't hook it up to the turbo. I fed it through the intake manifold.

rundemcee (1 dzień temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz yes i know but the exhaust gasses run through the turbine part of the turbo after they exit the combustion chamber meaning seafoam goes through there if it is burning inside of your engine along with fuel.

2dfx (2 tygodnie temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz lol dude, that thing almost cut out. You're supposed to REV it when you seafoam it!

Hairykrak (1 miesiąc temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz There are 2 kinds, 1.8T is 150bhp and the other is a 180bhp the way to tell is if you have a red T on the boot then you have the 180bhp version, if its just silver then its a 150bhp either way they are pretty week agains the 2.8 V6 model

xheiser (4 tygodnie temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz UK to USA translation of boot: trunk not shift boot if you thought that haha

bizadfar (2 dni temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz the 2.8 V6 blows.

bananabis420 (2 dni temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz You can extract quite a bit of power out of the turbo models with a chip, but personally I'd say swap in a newer Ko3s or a Ko4 turbo.

Duse94 (1 miesiąc temu) Wyświetl Ukryj Oznaczono jako spam 0 Odpowiedz thats not that good. but its mad light so then it kinda is good right? is it fast off the line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Z angielskim u mnie tak średnio ale wydaje mi się że jest to jeden ze sposobu czyszczenia nagaru.

Albo się wali czystą wode albo naprzykład płyn hamulcowy z tym ze powinna to byc taka mgiełka a nie rurką z kubka no i trzeba trzymać silnik na wyższych obrotach. Kopara dymu z wydechu.

Podobno czyści za***iście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z angielskim u mnie tak średnio ale wydaje mi się że jest to jeden ze sposobu czyszczenia nagaru.

Albo się wali czystą wode albo naprzykład płyn hamulcowy z tym ze powinna to byc taka mgiełka i nie rurką z kubka no i trzeba trzymać silnik na wyższych obrotach.

Podobno czyści za***iście.

http://www.seafoamsales.com/products.htm - może któryś z tych produktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś jest na rzeczy z tym czyszczeniem wodą zasysaną nagaru w silniku. Ja jak miałem walniętą uszczelkę pod głowicą w poprzednim aucie to ten cylinder co zasysał płyn chłodniczy, był czyściutki, bez nagaru oto fatka po zdjęciu głowicy

http://df4996022c720b83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten seafoam, to jest produkt czyszczący silnik z nagaru, osadów itp itd

tu to fajnie wyglada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

ten seafoam, to jest produkt czyszczący silnik z nagaru, osadów itp itd

tu to fajnie wyglada :naughty:

Dokładnie tak to wygląda.

Mozna znaleść sporo informacji na polskich forach na temat czyszczenia nagaru.

Linków nie będe wklejał z wiadomych wzgedów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...