Jump to content
0
maxus24

[B6 ALT] Stag 300+ jak przełączyć na gaz ?

Recommended Posts

witam ,mam pytanie do expertow , a mianowicie niechce mi przelaczyc z banzyny na gaz instalacje mam stag 300+ jak to zrobic manualnie da sie jakos ?

stag300+

zavoli zeta n

hana

z gory dzieki

jedyne co można zrobić do odpalić auto w trybie serwisowym gazu, na wyłączonym zapłonie naciskasz i trzymasz przycisk od zmiany paliwa i odpalasz auto, u mnie pomagało jak padła pompa paliwa, najlepiej podłączyć sterownik gazu do kompa i będziesz znał przyczynę braku przełączania, też mi czasami gaz świrował więc kupiłem kabel do staga i udało się samemu ogarnąć problemy

Jak mi to gazownik tłumaczył, potwierdza to też kolega z posta wyżej, możesz awaryjnie odpalić na gazie, trzymając przycisk od przełączania G/PB i odpalasz auto. Możesz spróbować na rozgrzanym silniku wcisnąć przycisk i wtedy powinno przełączyć(teoretycznie) na gaz.

Mam nadzieję, że nie zamieszałem bardzo w tym opisie :)

20100310205.jpg

dzis zaczelo mi cos syczec pod maska po probie odpalenia jak pokrecilem rozrusznikiem to syczalo i stopniowo przestawalo i bylo czuc gazem , zakrecilem zawor przy butli w bagazniku , co to moze byc wie ktos ?

witam , powodem tego bylo to ze pompa wody padla i reduktor zxamarzal i niechcialo przelaczac na gaz , wymieniony rozrzad przy okazji i juz dziala wszystko jak powinno