Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Pytanie o wąż chłodnicy


franek84

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy wymieniłem ostatnio chlodnicę, zakupiłem na forum i wymieniłem wszystko gra tylko górne złącze węża jest na taki zatrzask-pierścień, a ja ma na opaske węża narazie tak jeżdże ale troche się obawiam bo opaska jest na skrawku doslownie tej rurki od chłodnicy.

czy mam wymienić wąż od jakiegoś nowszego modelu -czy jexdzić i sie nie marwić :mysli: ??

dzieki z góry za rady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W benzynkach tak czasami robili że były zapinki wąży na zatrzask i na opaskę, zmień węża albo nic nie rób bo to nie feler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze ciśnienie które jest w ukladzie nie powinno mi węża zrzucic z tego krótkiego krócca?

zrobiłem jakieś 700km i jest ok narazie, ale mam obawy dlatego pytam czy ktoś ma dłuższy staż z takim rozwiązaniem :hi:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak teraz jest u Ciebie? Masz chłodnicę na szybkozłączkę a węża na opaskę czy na odwrót?

Mogę samą szybkozłączkę Ci dosłać to sobie ją zamontujesz na opaskę a szybkozłączkę zapniesz na chłodnicę jak tak masz i bedzie wtedy na 100-kę okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam właśnie dokładnie tak jak kolego piszesz

chlodnica jest na dwa szybkozłącza a węże mam dolny na szybkozłącze a gorny na opaske i tak właśnie skręciłem

ale zaraz za opaską kończy się rurka od chłodnicy bo tam jest jakieś 2cm tylko rurki i nie ma tej górki zapobiegającej ściągnięia opaski tylko nawet gorzej bo jest ścięta do środka :kwasny: ale narazie jest ok,

napisz mi kolego ile byś chciał za te przejściówke

jutro mi się szykuje dłuższy wyjazd to po drodze pomyśle :wink4: -mam nadzieje że będzie ok

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...