Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] listwy progowe AUDI A4/ S4


szadziak

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow :a4fan: :a4fan:

znalazlem na ebay , takie lstwy , warto??? z przesylka 240 $

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-S4-OEM-STYLE-DOOR-BLADES-SPOILER-TRIM-B6_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742Q2em153Q2el1262QQcategoryZ33640QQihZ011QQitemZ320219298544QQtcZphoto

jesli by ktos miał namiary na listwy/dekory do wnetrza(cały komplet , nie-quattro ) A4/B6 , kolor srebny (czyli , szczotkowane . lub fishscale)

oraz zderzak s-lina przód . jestem zainteresowany :cool:.

dzieki i pozdrawiam wojciech :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sa dobrej jakości to sam tez bym wzial komplet i byloby taniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że OEM (fabryczne) więc i jakośc na pewno jest OK. Nawet jeśli Ci cła nie przywalą to wychodzi 575PLN przy zakupie jednego kompletu. W Polsce na Allegro najtaniej widziałem za 600PLN więc z ebay średnio się opłaca jeśli chcesz kupić tylko jeden komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że OEM (fabryczne) więc i jakośc na pewno jest OK. Nawet jeśli Ci cła nie przywalą to wychodzi 575PLN przy zakupie jednego kompletu. W Polsce na Allegro najtaniej widziałem za 600PLN więc z ebay średnio się opłaca jeśli chcesz kupić tylko jeden komplet.

witam ,

zamowielm 2 komplety , a cła raczej.... niedowala . bo juz wysyłałem pare razy czesci do PL ( jak jaks pierdólka jest ok), :th: i bez problemow , ale znajomy wlasnie pakuje auto w kontener , najwyzej jemu wżuce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam lewej przedniej takiej listwy. Moze macie namiar na kogos kto taka ma. Jakby co to mam 2 takie ale prawe :). Zmiencie temta tego posta do listwy progowe w a4 i s4 sa takie same.

PS zderzak mam ew cenie 900zł za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...