Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Zapala tylko z Gazu. Jaki jest tego powód ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, sprawa jest taka nie pali z benzyny chocbym nie wiem ile krecil.

To co spr.

Pompa paliwa cisnie paliwo w momencie krecenia rozrusznikiem. (zdjolem przewod i widzialem ze wali ostro paliwo z niej )

Nastepnie odkrecilem wezyk ktory podaje paliwo na wtryski Tez Paliwo pod cisnieniem leci z tamtad.

Wyciagalem wszystkie bezpieczniki bo myslalem ze mogl ktorys sie spalic. Podkreslam wyciagnolem wszystkie ( Akumulator byl caly czas podlaczony) pozniej wlozylem na miejsce.

Jak jade na gazie pompa caly czas pompuje paliwo bo slysze.

Stalo sie to nagle rano wrocilem z nocki , pozniej wstalem wyciagnolem bezpieczniki wszystkie bo mi centralny nie chodzil. Pozniej juz chodzil ale jak wsiadlem do auta to z benzyny nie chce odpalic.

Tak jakby zatrybi na sekunde dwie po przejsciu z gazu na benzyne ale podejrzewam ze to jest jeszcze gaz w przewodach.

A na gazie normalnie pali jedzie wsio ok.

Dlaczego nie pali na Benzynie ?

Opublikowano

Popraw temat bo poleci do kosza.

Co do twojego problemu podejrzewam uszkodzenie komputera LPG lub rozpięcie sie wtyczek i nie ma sterowanie wtryskiwaczami PB.

Opublikowano

Najlepiej podłącz VAG-a to będziesz wiedział czy to wina wtrysków czy innych magicznych rzeczy :D

Opublikowano

odłącz czujnik temperatury cieczy płynu chłodzącego i spróbuj odpalić na bp

Opublikowano
  • Autor

Gdzie mam sie ewentualnie udac z ta usterka ? Mechanik czy gazownik ?

Nie jestem tak opykany w vagu zeby sobie spr co jest nie tak.

Gdzy szczytuje bledy nie ma tam nic specjalnego . . .[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 13:12_________________________________________________Odpinalem czujnik temp cieczy i nic to nie dalo... dalej nie pali z benzyny a tylko z gazu

Opublikowano

Domowymi sposobami można sprawdzić połączenie wtyczek od wtryskiwaczy Pb i gazu.

Proponował bym podpiąć manometr do listwy wtryskowej i sprawdzić ile tam barów jest (powinno być 4). Można przeczyścić regulator ciśnienia na listwie jest umieszczony.

Podejrzewam, że problem z ciśnieniem paliwa.

Można spróbować od wizyty u gazownika, bo może coś stało sie ze sterownikiem od gazu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.