Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zapala tylko z Gazu. Jaki jest tego powód ?


juzek114

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawa jest taka nie pali z benzyny chocbym nie wiem ile krecil.

To co spr.

Pompa paliwa cisnie paliwo w momencie krecenia rozrusznikiem. (zdjolem przewod i widzialem ze wali ostro paliwo z niej )

Nastepnie odkrecilem wezyk ktory podaje paliwo na wtryski Tez Paliwo pod cisnieniem leci z tamtad.

Wyciagalem wszystkie bezpieczniki bo myslalem ze mogl ktorys sie spalic. Podkreslam wyciagnolem wszystkie ( Akumulator byl caly czas podlaczony) pozniej wlozylem na miejsce.

Jak jade na gazie pompa caly czas pompuje paliwo bo slysze.

Stalo sie to nagle rano wrocilem z nocki , pozniej wstalem wyciagnolem bezpieczniki wszystkie bo mi centralny nie chodzil. Pozniej juz chodzil ale jak wsiadlem do auta to z benzyny nie chce odpalic.

Tak jakby zatrybi na sekunde dwie po przejsciu z gazu na benzyne ale podejrzewam ze to jest jeszcze gaz w przewodach.

A na gazie normalnie pali jedzie wsio ok.

Dlaczego nie pali na Benzynie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw temat bo poleci do kosza.

Co do twojego problemu podejrzewam uszkodzenie komputera LPG lub rozpięcie sie wtyczek i nie ma sterowanie wtryskiwaczami PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podłącz VAG-a to będziesz wiedział czy to wina wtrysków czy innych magicznych rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mam sie ewentualnie udac z ta usterka ? Mechanik czy gazownik ?

Nie jestem tak opykany w vagu zeby sobie spr co jest nie tak.

Gdzy szczytuje bledy nie ma tam nic specjalnego . . .[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 13:12_________________________________________________Odpinalem czujnik temp cieczy i nic to nie dalo... dalej nie pali z benzyny a tylko z gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domowymi sposobami można sprawdzić połączenie wtyczek od wtryskiwaczy Pb i gazu.

Proponował bym podpiąć manometr do listwy wtryskowej i sprawdzić ile tam barów jest (powinno być 4). Można przeczyścić regulator ciśnienia na listwie jest umieszczony.

Podejrzewam, że problem z ciśnieniem paliwa.

Można spróbować od wizyty u gazownika, bo może coś stało sie ze sterownikiem od gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...