Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koniec z kolejkami


Kubala

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych ktorzy chca wybrac sie na najblizsze Euro w Austrii mam sposob aby unikac kolejek do zamawiania biletow

na poczatku wchodzimy na strone http://pzpn.kupbilet.pl/

rozpoczyna sie standardowe odliczanie, watpliwa szansa ze uda sie wejsc, najlepiej wyczekac do nocy i wtedy probowac

no ale rownoczesnie otwieramy 2 strone http://pzpn.kupbilet.pl/xAjax.php i musimy odswiezac do tego momentu az pojawi sie zamiast 1 cyfra 0

potem grzecznie czekamy na koniec odliczania i laczy nas ze strona gdzie zamawiamy sobie bilecik, jak trwa odliczanie nie zamykamy strony z 0

powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze tylko w krajowych organizacjach mozna kupowac bilety

takie chyba zabezpieczenie przed "ekipami sportowymi"

ale z tego co widzialem to z Austria gramy na stadionie Hapela (czy jakos tak) w Wiedniu, bylem tam 2 razy i jak bedzie ta sama ochrona to dosyc "sprawnie" przebiegalo wchodzenie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubala - jesteś pewny że to działa :) ? Bo tak sobie klikam, i klikam, i zero efektu. Orientujesz się może do kiedy są te rezerwacje otwarte ? Może jeszcze mam jakieś szanse się tam dopchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten adres ktos rozgryzl juz 2 dni temu. Zaloze sie, ze przez ten czas PZPN juz sie o tym dowiedzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubala - jesteś pewny że to działa :) ? Bo tak sobie klikam, i klikam, i zero efektu. .

działa :) wczoraj nawet do rmf_u ktos zadzwonił i o tym powiedział :wink4: i można było szybko się zarejestrowac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się tam wejść ale nie mogę dokończyć aktywacji wyświetla mi:

Fatal error: Call to a member function D_DB_Get() on a non-object in /home/bilet/www/Bilet/Source/KupBilet/ClassKupBilB.php on line 177 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...