Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?


Fernando

Rekomendowane odpowiedzi

jaki musi być wymiar tej folii żeby ogarnąć szybę?? jakieś inne wskazówki, za co to się zaczepia??

Matę przymykasz z jednej i drugiej strony drzwiami , ja swoją kupiłem w zeszłym roku w Auchanie za 10 zł , polecam :good:

Mam coś takiego http://www.nokaut.pl/rolety-samochodowe/bottari-oslona-przeciwszronowa-na-przednia-szybe.html , http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/bottari-oslona-na-przednia-szybe-zewnetrzna.html , ale z powodzeniem można będzie coś takiego zapodać http://www.ceneo.pl/2336870

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już mowa o odmrażaczach, kto poleci jakiś sprawdzony nie zostawiający tłustych plam i zacieków na szybie? Mam K2 i totalna porażka (odmraża dobrze ale po kilku użyciach przez szyby widok nie najlepszy :rolleyes:)

Pare osób polecało Sonaxa - kupiłem, sprawdziłem ...się zawiodłem :no4: , mniej więcej to samo co przy K2 - tłuste szybki. Odmraża chyba skuteczniej. Najlepiej chyba kondon na całe autko i problem z glowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba kondon na całe autko i problem z glowy

trochę wiatru i będziesz latał za kondonem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare osób polecało Sonaxa - kupiłem, sprawdziłem ...się zawiodłem :no4: , mniej więcej to samo co przy K2 - tłuste szybki.

Jak masz tłuste szyby to i po odmrażaczu taki efekt będzie ( po każdym jednym ) , proponuję konkretnie umyć najpierw te szyby jakimś dobrym specyfikiem i później jeszcze raz wypróbować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie w "auto-świecie" było tak napisane :polew: :polew: :polew:

tego nie wiem nie czytam, robiłem tak zawsze i tak robić będę wydaje mi się, że takie podejście nie ma szans zaszkodzić :no:, a może jedynie pomóc - każdy robi tak jak uważa :hi:

nie wiem czy może pomóć, ale zaszkodzić też może, bo czytałem że olej lepiej spełnia swoją funkcję gdy robi się czarny od tej sadzy, który lepiej smaruje silnik i lepiej go rozgrzewa. Ale totalna głupota moim zdaniem tak często wymieniać olej. Klocki po każdym hamowaniu też wymieniasz bo nie zaszkodzi na pewno a może jedynie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy może pomóć, ale zaszkodzić też może, bo czytałem że olej lepiej spełnia swoją funkcję gdy robi się czarny od tej sadzy, który lepiej smaruje silnik i lepiej go rozgrzewa. Ale totalna głupota moim zdaniem tak często wymieniać olej. Klocki po każdym hamowaniu też wymieniasz bo nie zaszkodzi na pewno a może jedynie pomóc?

Ja nie wiem czego wy się czepiacie :wallbash:, napisałem zwyczajnie jak przygotowuje auto do zimy. Taką samą praktyke stosowałem już w kilku autach i z żadnym nigdy nie miałem problemu. To, że wam się nie podoba fakt, że wymianiam olej wcześniej niż to przewiduje instrukcja to już nie moja sprawa - tak jak napisałem każdy robi tak jak uważa, więc nadal będę wymianiać olej w samochodach wtedy kiedy uznam to za słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...