Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Żółty komunikat na ostrzegawczy na komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeszlifowałem tarcze hamulcową w przednim lewym kole która obrosła rdzą i ocierała mi o klocek hamulcowy w miejscu gdzie znajduje się czujnik ABS na klocku. Po założeniu wszyskiego i włożeniu kluczyka zaświecił mi na wyświetlaczu żółty znak informacyjny. Nie besztajcie mnie że szlifowałem tarcze ale w prawym kole tak zrobiłem i jest ok - dlatego to zrobiłem bo klocki hamulcowe sa jeszcze w bardzo dobrym stanie a wytarły się tarcze

Moje pytanie to czy to mogło spowodować pojawienie się takiego komunikatu czy to może coś innego---pozdrawiam.

Opublikowano
czujnik ABS na klocku

Pierwsze slysze o czujniku ABS na klocku, chyba, ze cos zle zrozumialem.

pewnei uszkodziles kable, ktore daja sygnal, ze koncza sie klocki i efekt jest taki jak masz.

Opublikowano

Na bank uszkodziłeś czujnik zużycia klocków i teraz masz komunikat na szafie że ci sie klocki kończą.

Opublikowano
  • Autor

dzięki koledzy też myślę że uszkodziłem kable właśnie ściągłem instrukcje i wiem co powinny pokazywać komunikaty na komputerze.

MOŻNA ZAMKNĄć TEMAT......

Opublikowano
dzięki koledzy też myślę że uszkodziłem kable właśnie ściągłem instrukcje i wiem co powinny pokazywać komunikaty na komputerze.

MOŻNA ZAMKNĄć TEMAT......

temat zamkniemy jak napiszesz co było przyczyna ..... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

uszkodzony czujnik na klocku pozdrawiam

  • 4 lata później...
Opublikowano

apropo tematu mam podobny problem tylko ze wymieniłem klocki na nowe tylko ze czujnik był tylko na jedno koło a na drugie nie i tez mi sie swieci ze mam brak klocków i nie chce zniknac ma ktos jakis pomysł dlaczego???????

Opublikowano

Podepnę sie pod temat, zapala mi sie taka kontrolka i to z reguły jak po zrobieniu kilku km zatrzymam auto, wie kots od czego to??

abs.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.