Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Wymiana uszczelki pod głowicą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Muszę niestety wymienić uszczelkę pod głowicą.

Objawy to twardniejące węże od układu chłodzenia, ubytek płynu chłodzącego, czasami silnik łapie zbyt wysoką temperaturę.

Co powinienem wymienić lub sprawdzić w trakcie wymiany uszczelki.

Dzieki za odp.

Pozdrawiam

Opublikowano

Wszystko co potrzeba,a może to co ja zrobiłem w swoim:

1.Głowica do planowania, wymiana uszczelniaczy na zaworach,

2.Wszelakie uszczelki-pod pokrywa zaworów,kolektory żeby nie rozbierać za jakiś czas,

3.Pompki dałem do sprawdzenia żeby nie było,

4.Simery na wale na dole na górze

Troszkę kosztowało ale mam spokój :)

Opublikowano

-nowy plyn.

-sprawdz stan termostatu.

-uszczelniacze PD.

-rozrzad jezeli przejechane powyzej 50.000 km[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 08:21_________________________________________________wyczysc, kolektor dolotowy i kanaly w glowicy,

mozesz zaslepic EGR,

Opublikowano

Nie bede zakladac nowego tematu :P

a wiec tak ucieka mi plyn ale samochod sie nie grzeje nie bulgodze mi nic w kratkach , wczoraj mialem akcje ze wskaznik od temp. zaczal mi piszczec ale nic sie nie dzialo plyn byl i jest dalej czy to uszczelka ? AFN

Opublikowano

Nie bede zakladac nowego tematu :P

a wiec tak ucieka mi plyn ale samochod sie nie grzeje nie bulgodze mi nic w kratkach , wczoraj mialem akcje ze wskaznik od temp. zaczal mi piszczec ale nic sie nie dzialo plyn byl i jest dalej czy to uszczelka ? AFN

w jaki sposob niby wskaznik temperatury mogl piszczec?

wąchałeś płyn?

bardzo czesto szczelnosc traci jeden z trojnikow ukladu chlodzenia.

trzeba sprawdzic uklad chlodzacy pod cisnieniem, gdy silnik jest zimny. wszelkie wycieki powinny byc widoczne.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko co potrzeba,a może to co ja zrobiłem w swoim:

1.Głowica do planowania, wymiana uszczelniaczy na zaworach,

2.Wszelakie uszczelki-pod pokrywa zaworów,kolektory żeby nie rozbierać za jakiś czas,

3.Pompki dałem do sprawdzenia żeby nie było,

4.Simery na wale na dole na górze

Troszkę kosztowało ale mam spokój :)

ile Cię to kosztowało jeśli mogę wiedzieć?
Opublikowano

Robiłem razem z kolegą, jest mechanikiem, z częściami-robota głowicy,wymiana rozrządu, płyny i uszczelki-niecałe 2000zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.